Олег Винник зізнався, які жінки йому подобаються

0
1751

Український артист Олег Винник назвав риси характеру, які його захоплюють в жінках, а також розказав про свій концертний тур.

«Свій перший європейський тур ми почали з Вільнюса, проїхали по Німеччині і закінчили в Празі. Тур був невеликий – сім концертів, але все пройшло успішно і продуктивно. Хоча і непросто, тому що доводилося давати по три концерти поспіль. І кожен день – переїзди по 500-600 кілометрів. У Німеччині приходили не тільки українці. Великий відсоток становила німецька публіка. Однак тріумфом і завершальній жирною крапкою стала Прага », – розповів Винник і додав, що саме там він відчув себе щасливим.

«Я не люблю це слово, але мене реально« розірвало ». Там було десь відсотків 80 українців. Люди з прапорами в залі на 2 тисячі чоловік співали, танцювали, кричали. Це було наскільки круто, а я був дійсно щасливий! Так що Європу проїхали, все дуже задоволені, і організатори вже готуються до наступного туру. В Україні в рамках стадіонного туру відіграли 13 приголомшливих концертів. У серпні продовжимо, насамперед виступимо на Арені Львів », – розповів про свої враження артист.

Крім того, Винник порадив, що потрібно жінці, щоб йому сподобатися.

«Цінувати саму себе, поважати і любити. Це важливо – не бути самозакоханою, а любити себе як жінку. Чоловіка це притягує », – підкреслив Олег Винник, пише РБК-Україна.