Oleg Novosad підписав угоду з європейським лейблом та разом з Ігорем Грохоцьким випустив спільну роботу під назвою “Tududum”

0
329

Прем‘єра пісні «Tududum” відбудеться вже цієї осені. Це спільна робота хітмейкера та діджея Oleg Novosad та переможця «Голосу країни» та телепроекту «Українська пісня» Ігоря Грохоцького. 

  «Коли я розповідав усім, що наступна композиція отримала назву «Tududum”,в людей відразу з‘являлась посмішка на обличчі, це  дало мені розуміння, що я у вірному напрямку».

   Часто запитували: “А що означає тудудум?”, – на що я відповідав, що в пісні все крутиться навколо того, що “ти моя тудудум” (практично  як у Віктора Павліка “Шикидим”).

    Піснею “Tududum” зацікавився закордонний лейбл “RaveUp Records”, головний офіс якого знаходиться у Відні, Австрія. Декілька тижнів велись переговори з представниками House лейблу “Soundo RED” та було підписано договір з компанією Soundo Music LTD, incl. label RaveUp Records, яка знаходиться в Лондоні, Велика Британія. Їхні релізи підтримуються такими іменитими артистами як Above & Beyond, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Ruben de Ronde, Gareth Emery та іншими.

  «Музика – це наче надзвичайна леді. Часто вона приходить до тебе та каже:- “Ось тобі ідея, я пішла”. Саме так вийшло з моїм новим треком «Tududum». В день релізу альбому,  ввечері я  сидів з гітарою, задивившись та зажавши  один і той же акорд, грав на повторі дуже простий ритм, в один момент я почав підспівувати “тум, туду тудудудум”, також на повторі. Мені в цей момент було так добре та легко, що слова пісні почали створюватись самі по собі. Як можна помітити по пісні – слова надзвичайно прості, та навіть «примітивні”. Навіщо ускладнювати? Пісня про любов, в любові все зазвичай має бути легко, спокійно та просто – як і в композиції “Tududum”.»– ділиться Oleg Novosad.

    В основі приспіву є дуже високі та довгі ноти, що ще більше добавляли складності у пошуку вокаліста. Вибір був зупинений на Ігорю Грохоцькому, його голос ідеально підійшов під звучання нашого нового синглу.

   Ігор з своєї сторони  добавив надзвичайний  перехід в кінці, все склалось неймовірно легко та сонячно. 

   Записували сингл в студії FOXXSTUDIOS у Вадима Лисиці, там же зробили мастеринг. 

      “Давно мріяв заспівати в такому стилі легку, повітряну, рухливу пісню. Коли ти маючи чудовий настрій можеш наспівувати легкі звуки в повітря «Tududum” і ні про що не думати. Дякуючи таланту Олега і його танцювальному направленні в музиці все зійшлося. Почувши пісню вперше, довго не вагався і відчув, що вже давно бачив саме таку пісню в своєму репертуарі»– Ігор Грохоцький

Посилання на пісню: https://ffm.to/oleg-novosad-tududum.ois