Олег Ляшко відлупцював в аеропорті нардепа від “Слуги народу” (ФОТО, ВІДЕО)

1
2307

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відлупцював в аеропорті Борисполя голову комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса, розірваши останньому сорочку.

Про це повідомив сам нардеп на своїй сторінці у facebook.

“Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополіста» і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес”, – зазначив нардеп.

На думку голови комітету Верховної Ради, претензія Ляшка полягала в імпорті електроенергії. Хоча, зауважує Герус, 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для українських споживачів, повністю влаштовувало лідера радикалів. Бо на цьому добре заробляв «немонополіст» (Ахметов).

Нардеп іронічно підкреслює, що постраждала тільки сорочка: “Такі видатні результати – це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися. Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то – це хороший індикатор, що і як робити надалі. А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна”.

За версією самого Олега Ляшка: “Сьогодні випадково побачив у ЗОДі (прим. – зал офіційних делегацій) «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася – через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!”.

Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася – через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!

Опубликовано Олегом Ляшко Среда, 6 ноября 2019 г.