Один зі “слуг народу” назвав захист української мови “фашизмом” (ВІДЕО)

0
582

Нардеп від “Слуги народу” та голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев обізвав “фашистами” українців, які стали на захист мови і протесту проти скандального мовного законопроєкту.

Відповідне відео опублікував громадський діяч Сергій Стерненко, передає “Цинічний Львів”.

“Оце люди, які 5 років знущалися над нашою країною, намагаються повернути порядок денний, який був 5 років. Але це не вдасться вже зробити. Ми всі розуміємо, що проєкт Бужанського – це проєкт про не дискримінацію, а не проєкт про мову. Жодним чином не ущімлюється українська мова.

Навпаки людям різних мов надаються рівні можливості. Тому я абсолютно підтримую цей законопроєкт. Він точно не вартий мітингів, знову цієї ворожнечі. Знову поділу людей на сорти. Оцього фашизму, який був присутній протягом останніх років”, – заявив Гетманцев.

“Я даю тобі підказку. Дивись, береш Бужанського, ще можеш Дубінського взяти, або когось із ОПЗЖ. Купуєте квитки на Москву, сідаєш і їдеш з України і більше ніколи не повертаєшся”, – звернувся Стерненко до Гетманцева. Крім того, він назвав нардепа “ідіотом” і “ворогом”.

До того ж Гетманцев заявив, що підтримує  законопроєкт Бужанського, адже вважає, що “він є обґрунтованим, що це законопроєкт про недискримінацію, а не про мову взагалі як таку”.

“Я вважаю, що ми з вами не маємо ставити в нерівні умови будь-яких громадян, чи то за ознакою раси, коліру шкіру, мови, чи будь-якими іншими ознаками, це прописано в Конституції і це взагалі відповідає свідомості будь-якої здорової людини”, – додав Гетманцев.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, під Радою поліцейський накинувся з кийком на вчительку, яка хоче викладати українською мовою.