Одружився на 80-річній: на Вінниччині призовник взяв заміж бабцю, щоб не йти в армію

1
5127

Підполковник Ігор Ліщук, заступник військового комісара ВОК, розповів історію 22-річного призовника, який одружився на своїй 80-річній бабусі два роки тому, щоб “відкосити” від армії.

Про це пише “Армія Inform”.

День весілля юнака із нареченою-інвалідом I групи «випадково» співпав із датою, коли він разом із батьком приніс документи до міського комісаріату. І хоч у щирість раптових почуттів ніхто не вірить, з юридичної точки зору – все чисто, – коментує підполковник Ігор Ліщук.

“Все у них добре, 82-річна дружина мешкає зі своїм юним чоловіком. Нещодавно батько потенційного призовника приніс довідку, що син й досі перебуває в шлюбі з жінкою поважного віку, доглядає за нею, – додає Ігор Володимирович. – Цей документ підтверджує його відстрочку. І хоч історія дуже сумнівна, причепитись ми не маємо до чого. У законі ж не прописано, якого віку має бути дружина. Він надав ті документи, які мав надати. Тут порушень немає. Були й інші не менш цікаві історії. Коли бабуся відчиняє двері, ми запитуємо: «А Сашко вдома?» А тим часом Сашко вже вистрибнув з вікна першого поверху і дременув кудись… Інший призовник намагався втекти від служби за кордон, але був спійманий просто на вокзалі. А в приватному секторі ще й собак на представників військкомату можуть спустити…”, – розповідає Ліщук.

І хоч у військкоматі наголошують, що силою до війська нікого не тягнуть, нагадують про відповідальність для тих призовників, які ухиляються від служби. До того ж мова йде не лише про штраф, а й про кримінальну відповідальність. Навесні цього року на Вінниччині було сім кримінальних проваджень, що були порушені проти призовників за неявку на збірний пункт.