Одним з партнерів київського Книжкового Арсеналу-2019 виступить організація, яка підтримує сепаратистів, – ветеран АТО

0
2267
фото: Zik.ua

Одним з партнерів книжкового Київського Арсеналу-2019 виступить фонд Рози Люксембург, який висловлював свою підтримку “комуністичним повстанцям Сходу України у їх боротьби проти фашистського київського режиму”.

Про це заявив на своїй сторінці у facebook ветеран АТО, один із засновників видавництва “Zалізний тато”.

“Конфлікт з Книжковим Арсеналом набуває все цікавіших форм. Що в цьому, що в минулому році відмовляють нам, ветеранському Видавництву “Zалізний тато”, і так само що в минулому, що в цьому році відмовляють Видавництво ДІПА, яке спеціалізується на виданні книжок ветеранів. Але є дуже просте пояснення такого упередженого і негативного ставлення до ветеранських ініціатив. Зайдіть на офіційний сайт “Книжкового арсеналу” і перегляньте список офіційних партнерів. Там після переліку купи посольств і іноземних організацій є один дуже цікавий офіційний партнер – Rosa Luxemburg Stiftung(Німеччина), благодійний фонд імені Рози Люксембург”, – зазначив ветеран АТО Олексій Бешуля.

Як запевняє видавець, фонд Рози Люксембург – структурний підрозділ партії Die Linke, ліворадикальної організації повністю союзної Кремлю. Ця організація восени 2014 року першою у Німеччині почала робити заяви про скасування санкцій щодо РФ, за агресію проти України. Також ця організація у 2016 році на своєму з’їзді робила відеоміст з “інтернацианальной брігадой “Прізрак”, колишньою бандою Льошки Мозгового з “ЛНР”!

“А зараз “Книжковий арсенал”, як складова державного підприємства “Мистецький Арсенал” офіційно співпрацює з фондом, який прямо підтримує сєпарів! Сєпарів, бляха! Співпраця з сєпарами і систематичний бан ветеранських ініціатив! Нормально так? Яке дно ще можна пробити з боку “Книжкового арсеналу”? От, яке?”, – обурюється ветеран АТО.