Однокамерний склопакет – про найголовніше коротко

0
219

Не всі можуть дозволити собі встановлювати високоякісні віконні конструкції, проте є оптимальне рішення – покупка однокамерного склопакета від Віконда. Чому варто придбати саме такі вікна? Для яких випадків однокамерка є розумним рішенням? На ці та деякі інші питання Ви дізнаєтеся відповіді прямо зараз.

Коротка характеристика однокамерного пластикового вікна

Правильний вибір вікна може гарантувати комфортні умови в приміщенні – це знає кожен потенційний покупець. Також слід врахувати особливості конструкції рами, фурнітури і безпосередньо самого склопакета.

Щодо самого склопакета з однією камерою, то під цією конструкцією передбачається конструкція, яка складається з пари скляних панелей. З’єднані ці скла в раму-осушувач з отворами повітряного обміну, а простір, що утворився заповнюється газом особливого складу (наприклад, аргон). Контур конструкції обробляється спеціальним герметизуючої масою, яка перешкоджає проникненню вологи або атмосферного повітря.

Особливості використання однокамерок

Перше, що Ви почуєте від фахівців компанії Віконда про однокамерною конструкції вікон – це те, що такі вироби мають обмежену сферу застосування. Такі рамки виникають з причини того, що показник їх теплоізоляційних якостей досить скромний.

Однак вони відмінно прослужать в таких приміщеннях:

  • Відкриті веранди, лоджії і балкони;
  • Споруди господарського призначення (наприклад, складські приміщення);
  • Додаткові споруди на території (наприклад, альтанки);
  • Скління оранжерей або зимових садів;
  • Скління приміщень офісного призначення;
  • Можливе застосування в склінні дачних будиночків або побутівок.

При наявності потреби, бажання або коштів можна провести вдосконалення таких вікон шляхом заміни склопакета на більш якісний і теплоізольований тип. Для клієнта таке буде вигідно, тому що це не буде коштувати надмірно великих сум.

Які переваги і недоліки існують?

Однокамерна віконна конструкція має кілька переваг, а саме:

  • Невелика вага конструкції при порівняно відмінні показники механічної міцності. Така конструкція не створює надмірного навантаження на віконний проріз, а ще відпадає необхідність спорудження додаткового посиленого каркаса;
  • Всередину приміщення проникає більшу кількість світла, що забезпечить більший комфорт і створення правильної атмосфери;
  • Найголовніше гідність однокамерних віконних конструкцій полягає в тому, що вони коштують порівняно недорого – це привертає до таких конструкцій величезна кількість покупців по всій Україні.

Є один істотний мінус – це низькі теплоізоляційні характеристики. Такі вікна не кращий варіант для житлових приміщень, тому що вони не забезпечать достатньої захищеності від впливу прохолоди ззовні. Чи не вийде також забезпечити тишу в приміщенні.

Однак варто нагадати, що вибір віконної конструкції завжди залишається за клієнтом.