Одеська поліція порушила кримінальну справу проти ультрас за “знищення майна”

0
1388

За фактом подій в Одесі на матчі “Чорноморець” – “Ворскла”, де правоохоронці затримали ультрас, кілька осіб притягнуто до адмінвідповідальності та розпочато кримінальне провадження за статтею “умисне знищення або пошкодження майна”.

Про це повідомило облуправління поліції Одеської області.

“Наразі декілька осіб притягнуті до адміністративної відповідальності. За заявою дирекції стадіону Приморським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.194 КК (“умисне знищення або пошкодження майна”)”, – зазначили у поліції.

Правоохоронці додали, що правопорушники “не тільки заважали проведенню матчу та нищили майно стадіону, а й створювали своїми діями загрозу безпеці присутніх на ньому громадян”.

“Саме порушення порядку та злісна непокора працівникам правоохоронних органів … стало причиною доставлення до поліції декількох учасників подій, що відбувалися вчора на стадіоні “Чорноморець”, – заявили у поліції.

Раніше у поліції повідомляли, що під час матчу “вболівальники однієї з команд, порушуючи порядок, запалили фаєри і підпалили сидіння”. У зв’язку з цим до поліції були доставлені 12 осіб, “деякі з яких чинили злісну непокору поліцейським під час виконання ними службових обов’язків”.

Правоохоронці повідомили, що розглядається питання про притягнення правопорушників до відповідальності за ст.173 (дрібне хуліганство) і ст.185 КК (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

Нагадаємо, волонтер та блогер Роман Сініцин заявив, що в Одесі після футбольного матчу “Чорноморець” – “Ворскла” правоохоронці побили та затримали ультрас, які вивісили банер “Кремль, покайся!” і назви українських суден, захоплених РФ – “Бердянськ”, “Нікополь”, “Яни Капу”, підсвітивши це димами та фаєрами.

У свою чергу радник керівника одеської поліції Руслан Форостяк заявив, що ультрас затримали за напад на патрульних, а не за патріотичний банер.