Обирай EnglishDom, якщо мрієш розмовляти англійською як рідною

0
158

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина. Ця фраза, можливо, надто пафосна і точно дуже давня, але чудово репрезентує тренди сучасного світу. Мови потрібно знати не тільки тому, що так краще ми почуваємось в подорожах, чи можемо порозумітись з іноземцями. Мови відкривають нам нові професійні можливості та дають змогу значно підвищувати рівень доходів. А як вивчати мову, якщо неможливо відвідувати курси через карантин, або ж, якщо вам подобається метод викладання людини, яка проживає в іншому місті чи навіть країні? – тоді ваш вибір англійська онлайн.

Курси від EnglishDom не потребують додаткової реклами. Викладачі EnglishDom знаходять персональний підхід до кожного учня, їх уроки не змусять вас нудьгувати чи зазубрювати слова, не вникаючи в їх зміст. Вивчення англійської онлайн – це чудове рішення для тих, хто має плаваючий робочий графік і ніяк не може знайти часу, щоб відвідувати курси офлайн. Ви можете вивчати англійську онлайн в будь-якому місці і навіть не турбуватись про зовнішній вигляд. Я, наприклад, люблю вивчати англійську онлайн, коли прокидаюсь, ще у ліжку з чашкою кави.

EnglishDom пропонує вивчення англійської по скайпу з носієм мови або викладачем, якого можете обрати самостійно. Крім цього ви знайдете однодумців серед інших учнів, зможете спілкуватись з ними, адже найкраще вивчати мову, постійно нею спілкуючись. Викладач  EnglishDom  допоможе вам опанувати англійську через цифровий підручник з різними завданнями з письма і граматики, аудіюванням тощо. Найперше вам допоможуть визначити свій рівень англійської та індивідуально підібрати програму, враховуючи ваші персональні вподобання, чи теми, які вам цікаво вивчити та обговорювати з іншими.

До слова, вам не потрібно керувати навчальним процесом самостійно. З цим вам допоможе персональний помічник EnglishDom, який коригує ваш навчальний процес, постійно на зв’язку та вирішує будь-які проблеми, які виникають в процесі вивчення мови. У додатку ви зможете керувати графіком занять, вивчати нові слова, отримувати повідомлення від персонального помічника чи сповіщення про заняття. Вас не залишать наодинці, а допоможуть відстежити прогрес у навчанні та коригувати програму під ваші потреби. Практикуватись у розмовній англійській ви можете у клубах по вподобаннях, де ви знайдете однодумців та зможете поспілкуватись на цікаві теми. Потрібно лише зарезервувати місце, лише один клік і нові знайомства та практика розмовної англійської вам забезпечені.

Реєструйтесь і опановуйте англійську онлайн з EnglishDom.