Новий подих в українській музиці – співачка Sova

0
1562

Сьогодні в інтерв’ю співачка Sova розповість про свій творчий шлях, захоплення та звідки черпає натхнення.

Sova” чому саме такий обрала псевдонім?

Це був найперший варіант для псевдоніму, який озвучила моя мама .

Сова це не лише символ мудрості, це  як і поєднання чогось світлого з темним , навіть  із чимось містичним. Насправді, я доволі світла людина, але присутня мені і доля цієї містичної темряви. І признатись, чесно, я обожнюю ці два поєднання.

Звичайно, крім нього були ще декілька варіантів, але в переддень коли мені потрібно було прийняти рішення щодо псевдоніму, мені приснилася Сова, і  після цього сну сумнівів не залишилось, це саме той псевдонім, що найбільше відгукується в моїй душі і він належить саме мені.

 З якого віку займаєшся музикою, коли  зрозуміла, що хочеш співати?

Насправді, з самого дитинства розуміла, що моє покликання це саме музика! І наразу не засомнівалася в тому, що хочу виступати на сцені перед глядачами!

Коли я була зовсім маленькою то уявляти ніби  проводжу свій концерт, танцюючи та співаючи перед телевізором .

Я відчувала надзвичайну тягу до музики і всього, що з нею пов‘язане.

Коли батьки побачили мій хист до музики то одразу віддали в телевізійний центр на вокал. Зараз я продовжую навчатись вокалу, та  вже встигла закінчити музичну школу.

Я вже не можу уявити свого життя без музики. Це мій світ в якому є я і моя творчість, яка  мене надихає, лікує  і  звичайно навчає чомусь новому.

 Найяскравіша подія в твоєму житті?

Знаю, що найяскравіші події ще попереду. А якщо враховувати до цього часу то це однозначно те , коли я усвідомила, що «Музика-це моє життя». І це саме те, що я яскраво бачу у майбутньому.

Ким з зірок світового чи вітчизняного рівня захоплюєшся?

 Зараз є топ-3 артиста, якими я неймовірно захоплююсь. Це Rihanna, Beyonce та Lana Del Rey.

Мені теж до вподоби творчість багатьох зірок вітчизняного шоу бізнесу. Я активно слідкую за їхньою творчістю.

 Чи хотіла б заспівати дуетом, якщо так то з ким?

Раніше я вже пробувала виступати у дуеті разом з Оксаною Білозір. Це стало для мене безцінним досвідом , але я була ще зовсім дитиною. Якщо б я співала в дуеті зараз, впевнена, що відчуття в мене були б інші. Я стала дорослішою, мої погляди на життя вже зовсім інші, та ще багато залежить від того з ким ти у дуеті, чи інша людина так же як і ти готовий розділяти цю  атмосферу.

Мені дуже імпонує, як людина та , як співак Melovin, було б цікаво заспівати з ним дуетом.

Також, не можу не сказали про NK та The Hardkiss, вони достойні вокалісти, та співпраця із ними була б для мене чимось надзвичайно важливим.

Пісня «Не дилема» про взаємне кохання, а що взагалі в особистому житті співачки Sovа?

Так, взаємне кохання із музикою. Моє особисте життя зараз наповнене лише нею.

Я дуже люблю фантазувати та закохуватися в людину, яку я малюю в своїй голові, це як мати змогу самій створювати  свій ідеал. Звичайно ми ще не знайомі, але є якесь відчуття що  обов’язково зустрінемось у цьому житті.

Це мені допомагає переживати ті відчуття які не відбуваються в моєму реальному житті. Тому, можу доносити свій спів із відчуттям особливої ніжності та закоханості, мої очі горять особливим світлом, яке притаманне усім закоханим людям , навіть  не маючи стосунків.

 Що тебе надихає в творчості, можливо є якісь особливі ритуали?

Насправді, мене надихає усе. Така вона особливість творчих людей.

Дуже надихаюсь люди, які мені дають відчути щось нове у житті, спілкуючись з якими я розумію, що у них я багато чого черпаю. Надихаюсь події,які відбуваються зі мною останнім часом , а також цілями які поставила собі на майбутнє. 

Особливих ритуалів немає, але обожнюю коли в мене сумний,  або навпаки,  дуже хороший настрій ,приходити в кімнату коли за вікном темно, лежати на ліжку та вмикати музику із синім світлом та просто лежати , не робити нічого , просто слухати музику…коли є я , моя творчість та наша музика.

Можливо траплялись якісь курйози на сцені і як з них виходила?

Так, траплялися. Це і рвані колготки перед самою сценою і забуті  слова пісень. Насправді, коли стаються якісь курйози на сцені потрібно просто імпровізувати. 

Слова та відчуття, якими ти б хотіла поділитися зі слухачами/читачами!)

Не бійтесь бути справжніми !!!

Працюйте над собою, вдосконалюйтесь  та ставайте кращою версією себе. Пам‘ятайте,  ніхто не може бути кращим чи гіршим Вас, і Ви теж  не можете, адже кожен з нас унікальний, і це куди краще будь яких порівнянь.