Нова транспортна розв’язка: у Львові реорганізують дорожній рух (фото)

0
2535

На 2019 рік у Львові запланували змінити кільцеву дорогу, розширити проїзну частину та створити нові з’їзди на двох транспортних розв’язках.

Про це повідомляє “Укравтодор”.

“Кільцева автомобільна дорога м. Львова (Західний обхід м. Львова та М-06 Київ – Чоп) – одна з найбільш завантажених автомобільних доріг у Львівській області. Щодоби по ній курсують більше 20 тисяч транспортних засобів. Для належної організації дорожнього руху транспортного потоку на об’їзній дорозі міста у попередні роки влаштовано 9 світлофорних об’єктів. На сьогоднішній день таке вирішення проблеми не є дієвим, оскільки інтенсивність руху транспорту з кожним роком значно зростає, а пропускна здатність дороги, відповідно, зменшується. Крім цього, тут курсує значна кількість великовагових та великогабаритних транспортних засобів, що суттєво впливає на завантаженість дороги”, – йдеться у повідомленні.

Також відомо, що Служба автомобільних доріг влаштує нову кільцеву транспортну розв’язку на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова у с. Сокільники та у с. Зимна Вода.

Крім того,  на ділянці км 550+700 – км 552+380 дороги (від с. Зубра до дворівневої розв’язки у с. Солонка) вже цього року з’явиться додаткова смуга руху з правої сторони шириною 3, 75 м.