Ноутбуки Lenovo — для найскладніших бізнес-завдань

0
262

Комфортно працювати з документами і браузерами, спілкуватися в месенджерах, email, на відеозустрічах, створювати анімацію чи програмувати — впоратися з такими викликами допоможуть продуктивні пристрої. У лінійках Lenovo легко вибрати модель для нескладних завдань або купити ноутбук для роботи з вимогливими до ресурсів програмами. Вага таких електронних асистентів стартує від 1,18 кг, а вбудовані системи захисту подбають про безпеку даних і застосунків.

ТОП-можливості для керівників

Ноутбуки Lenovo ThinkPad X1 Titanium YOGA стануть надійними помічниками у вирішенні бізнес-питань та тішитимуть елегантністю. Пристрої витримають багатогодинні перельоти та працюватимуть без підключення до електромережі до 11,7 години. Продуктивні компоненти забезпечать плавну багатозадачну роботу, а вбудовані стилуси допоможуть коментувати презентації чи створювати ескізи. Ці лептопи відкриваються на 360 градусів, тож пристрій легко зафіксувати в режимі «планшет», «стенд» або «тент».

Ультрапродуктивність у портативному корпусі

Якщо для роботи потрібна справжня потужність, у пригоді стануть ноутбуки Lenovo ThinkPad серії P. Установлені відеокарти NVIDIA Quadro та 8-потокові процесори Intel Core i7 у поєднанні з оперативною пам’яттю до 64 ГБ допоможуть впоратися із завданнями будь-якого рівня складності. Пристрої забезпечать плавну роботу та блискавичне реагування програмного забезпечення для створення відеороликів, 3D-моделей та складної анімації.

Ці потужні легкі ноутбуки складуть компанію в поїздках або відрядженнях: вага пристроїв становить 1,75 кг, а повний заряд батареї подарує до 9,3 години автономності. Про безпеку інформації вже подбали: ноутбуки оснащено модулями ТРМ 2.0, що шифрують файли, а системи біометричної автентифікації унеможливлять доступ сторонніх.

Бізнес-помічники сучасних працівників

Для вирішення питань на ходу та зручної роботи в гібридному режимі підійдуть легкі, продуктивні та захищені ноутбуки Lenovo ThinkBook 14 Gen 2. Ці пристрої не підведуть у спеку чи мороз, їхня здатність працювати при потраплянні пилу, рідини чи після випадкового удару ретельно тестується.

З продуктивними та надійними ноутбуками Lenovo для роботи легко приймати бізнес-виклики будь-якої складності.