“Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає”, – заява бойовиків “ЛДНР”

0
4143

Очільники сепаратистів Денис Пушилін та Леонід Пасічник сьогодні опублікували спільну заяву, в якій наголошують, що Україна не отримає контролю над кордоном, а дати виборів в непідконтрольних українській владі регіонах вони визначатимуть самостійно.

“Закликаємо пана Зеленського не диктували нам умови. Коли він говорить, що вибори в Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас пройдуть вибори, а нам”, – йдеться у повідомленні.

“Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає”, – наголошують лідери сепаратистів.

Пушилін та Пасічник зазначають, що 1 жовтня Україна підписала “формулу Штайнмайера”, яка гарантуватиме Донбасу особливий статус.

“Таким чином вона визнає особливе право народу Донбасу на самостійне визначення своєї долі”, – вважають сепаратисти.

У своїй спільній заяві Пушилін та Пасічник стверджують, що ухвалення формули означає визнання права сепаратистів вирішувати, якою буде економіка, судова влада, силові структури непідконтрольних українській владі територій, а також те, “як ми будемо інтегруватися з Росією”.

Очільники сепаратистів також вимагають від Зеленського вести з ними прямі перемовини та узгоджувати зміни до закону про особливий статус.

“В іншому випадку ми будемо вважати їх прямим і грубим порушенням Мінських угод, й вони для нас будуть юридично нікчемні”, – твердять вони.

Як повідомляв “Цинічний Львів”, у Києві біля Офісу Президента відбувається протест через підписання “формули Штайнмайера”

Нагадаємо, у російських ЗМІ заявили, що українська делегація нібито підписала скандальну “формулу Штайнмаєра” у вівторок, 1 жовтня, на переговорах у Мінську.

Як раніше повідомлялося, на переговорах у Мінську сторони досягли згоди щодо початку нового етапу розведення військ у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі.