Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » Німеччина заборонила Іспанії передати танки Leopard-2 для ЗСУ
    Війна з Росією

    Німеччина заборонила Іспанії передати танки Leopard-2 для ЗСУ

    adminBy admin12.06.2022Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Влада Німеччини начебто заблокувала можливі плани Іспанії передати Україні близько 40 танків Leopard 2A4 після їхньої модернізації.

    Про це пише німецька газета  Spiegel , повідомляє “Цинічний Львів”.

    У публікації йдеться про те, що країни НАТО нібито неофіційно домовилися не постачати Україні танки. Журналісти зауважили, що матеріал іспанської газети El Pais про готовність Іспанії передати Україні танки німецького виробництва викликав великий переполох, тому що для цієї поставки необхідно було отримати дозвіл Берліна. Як стверджується в публікації, самі іспанці дали задній хід, зазначивши, що цей план ще не погоджений на політичному рівні.

    «Ба більше, уряд Німеччини попередив іспанців у телефонних розмовах, що такий крок стане відступом від (цілковито неофіційного) рішення всіх західних союзників не поставляти Києву танки», – йдеться у публікації.

    Зараз, за інформацією Spiegel, йдеться максимум про можливість передачі з Іспанії десяти танків, і рішення щодо них також під питанням. Якщо й воно буде ухвалено, то не раніш, як за кілька місяців, оскільки танки 1990-х років потребують технічної підготовки.

    Як пише LIGA.NET з посиланням на інформацію німецької філії Business Insider, у Мадриді навіть перепросили Берлін «за хвилювання і тиск на канцлера». «Тому не дивно, що до федерального уряду не надходило заявок на постачання іспанських танків до України», – зазначається в матеріалі.

    Коли йдеться про постачання зброї, «немає вічних принципів», цитує Spiegel виступ федерального канцлера Олафа Шольца в Комітеті з оборони Бундестагу. Він зазначив, що рішення про поставки танків в Україну залежатимуть від консультацій із партнерами.

    Нагадаємо, щоб Україна отримала будь-яке вироблене в Німеччині озброєння з інших країн, крім самої Німеччини, Берлін має дати згоду на такий перепродаж. Це правило призначене для запобігання використанню німецької зброї диктатурами та в інших ситуаціях, наприклад, у громадянських війнах.

     

    Leopard-2 допомога Україні заборона Німеччини Іспанія надання танків НАТО Німеччина
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    З ворожого полону повернулися сім захисників з Львівщини

    24.04.2026
    Вибір редакції

    Росія атакувала центр Львова “шахедами”: багато постраждалих (ФОТО)

    24.03.2026
    Вибір редакції

    У Львові пролунав вибух, окупанти атакують шахедами

    18.03.2026
    Останні публікації

    Двоє підлітків потрапили у ДТП на електроскутері: 13-річний пасажир перебуває у реанімації

    03.05.2026

    У Стрию в ДТП постраждав 19-річний водій мотоцикла (ФОТО)

    03.05.2026

    Внаслідок ДТП у Львові померла 9-річна школярка (ФОТО)

    02.05.2026

    Львів: 770 років легенди, що гартувалася крізь віки

    02.05.2026

    Марта Костюк вперше в кар’єрі виграла турніс серії WTA 1000

    02.05.2026

    Хлопець з Дрогобича організував хакерську групу, яка продала 610 тисяч ігрових профілів ворогам

    27.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.