Незалежно який час за вікном – Україна – це я! (ВІДЕО)

0
813

Під таким гаслом відбулася фотосесія моделей піар-проекту Elite Fashion Models у Вінниці. Моделі-початківці, як і усі українці, планували створити унікальний відеоролик, щоб привітати рідну Неньку з Днем Незалежності.

Про це пише «Цинічний Львів».

Проте, карантинні правила внесли свої корективи у життя усіх громадян. Юні моделі вирішили не відмовлятися від свого задуму та адаптували флешмоб до карантинних норм.

Тому було вирішено, що 20 серпня, у рамках ретрофотосесії для журналу моди Prokyiv в Ретро-музеї АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо у Вінниці, провести додаткову зйомку, щоб ще раз показати –  не варто ніколи здаватися. Варто знайти правильний шлях, щоб виконати задумане.

До такого величного дійства також  залюбки долучилися батьки моделей. Варто зазначити, що атмосфера на імпровізованому знімальному майданчику панувала в дусі ретроепохи, адже кожна модель підібрала образ з минулого століття, що атмосферно доповнювався ретротехнікою.

Тематична фотосесія, зачіски та макіяж вдало доповнили гасло флешмобу: «Незалежно який час та умови за вікном. Україна – це я! З Україною в серці».  

Співорганізаторка флешмобу Антоніна Кашуба зазначає, що ідея про флешмоб у наших головах з Олена Дединщук, народилася ще на початку літа. Ми щодня читали новини і хвилювалися чи вдасться зібрати моделей на центральній площі м. Вінниця та провести показ у етностилі, щоб ще один раз підкреслити: українське – найкраще.  Проте, карантинні правила внесли свої корективи і ми розуміли, що наражати на небезпеку себе, гостей та моделей – це безвідповідально. 

«Ми довго обдумували як саме втілити ідею в життя, бо відмовлятися від задуманого – це не в нашому стилі», – сміється Олена Дединщук.  Тому наш флешмоб виконав і додаткову функцію – показав, що відмовлятися від задуманого не варто. Варто шукати правильні шляхи втілення ідеї».

Тому, будьмо цілеспрямованими українцями, бо нам є чим гордитися!

Ненько, вітаємо!Твій піар-проект #EFM Україно, ми гордимося, що ми українці!

Опубликовано Еленой Дединщук Понедельник, 24 августа 2020 г.