“Нестор, зараз получиш”: Михальчишин поставив на місце Шуфрича за слова про ветеранів війни

0
8261

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич ледь не “нарвався” в ефірі на екс-депутата Верховної Ради, відомого політолога Юрія Михальчишина, назвавши “гастролерами” добровольців та ветеранів АТО, які прибули у Золоте з метою не допустити розведення військ у населеному пункті. Скандал між Шуфричем та Михальчишиним відбувся у прямому ефірі ток-шоу “Народ проти” на телеканалі ZIK.

“Я зв’язався з людьми, які спілкувалися з нашими спецпризначенцями на блокпосту. Ви знаєте, що їх обурило? Вони п’ять років стоять на лінії розмежування. П’ять років. Вони не повернулися додому. Втратили своїх друзів. І коли вони побачили, що приїхали гастролери…” – сказав Шуфрич, якого різко парирував Михальчишин.

“Які гастролери? Це офіцери Нацгвардії, які були під Іловайськом та Мар’їнкою. Нестор, зараз получиш! Я кажу тобі. Це офіцери Нацгвардії з орденами за мужність. Які гастролери? Я прошу, щоб про питання війни і миру говорили ті, хто воював, а не розказує про гастролерів” – заявив Михальчишин.

У відповідь на це Шуфрич запевнив, щоб був на війні довше, ніж Михальчишин.

“Я, до речі, там був точно більше, ніж ти!” – заїкнувся Шуфрич.

“Да ладно! Скільки ти там був?” – запитав Михальчишин. “14 разів я там був”, – запевнив Шуфрич.

“Може не з того боку був”, – відреагував Михальчишин.

У підсумку Михальчишин попросив не називати “гастролерами” учасників бойових дій.