Несподіваний дует: Положинський записав пісню разом з відомим радянським співаком

0
847

Фронтмен гурту “Тартак” Олександр Положинський записав відеокліп разом з Вахтангом Кікабідзе на пісню “Пташка”.

Відеокліп оприлюднений 31 жовтня в youtube.

Як зазначив Положинський : «Так сталось, що ця робота є присвятою Гії Канчелі. Я дізнався, що композитора не стало, коли кліп був на фінальній стадії монтажу. Вдячний долі, що під час зйомок мені вдалось особисто познайомитись з цією непересічною особистістю. Гія та Сандро Канчелі доклали масу зусиль, щоб цей дует відбувся. Сподіваюсь, що нова версія пісні старшому поколінню нагадає приємні моменти з минулого, а молоді дозволить відкрити для себе щось нове».

Гія Канчелі відомий в усьому світі, як автор серйозної класичної музики. Та справжню популярність на Батьківщині він здобув завдяки простому, але суперхітовому мотиву пісні “Чіто Гвріто”, яка стала саундтреком до комедії «Міміно» .

«Чіто гвріто» в перекладі з грузинської означає «пташка невеличка».

Олександр Положинський вирішив створити свою версію “пташки” і написав куплети до пісні українською мовою, а Артур Данієлян взявся чаклувати над саундом нового творіння. Готову демоверсію пісні надіслали Гії Канчелі, йому дуже сподобалось і він показав її Вахтангу Кікабідзе, оскільки все життя вони підтримували дружні взаємини. Кікабідзе зауважив, що таке прочитання пісні є досить несподіваним, але він обидвома руками за подібні експерименти. Свою вокальну партію Вахтанг записав в Грузії.