“Нема кому возити людей”: на Львівщині повідомили про катастрофічну нестачу водіїв автобусів

0
598
??????????????????????????????????????????????????????????

Сьогодні, 23 червня, у Львівській області офіційно відновили автобусні перевезення. Дозвіл на це дала обласна комісія ТЕБ і НС. Проте за 3 місяці постою чимало водіїв автобусів звільнилися і через це випустити на маршрути 100% транспорту стало неможливо.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка розповів: “За 3 місяці дуже змінився об’єм пасажиропотоку. Сьогодні транспортним підприємствам на маршрутах треба по-новому накатувати лінію, щоби люди звикли, що автобуси їздять, автобусів можна чекати і можна скористатися їхніми послугами”.

Ще одна проблема, з якою зіткнулися транспортні підприємства, — кадровий голод. Іван Велійка пояснює: “За період коронавірусу дуже багато людей звільнилися з роботи. Водії не могли 3 місяці сидіти вдома без копійки.

Їм треба годувати сім’ї. І вони шукали роботу десь на будівництві, наприклад. Зараз у нас на підприємствах є дефіцит представників основної професії — водіїв. Зараз кадрові служби беруть контакти всіх людей, які працювали в нас раніше, і пропонують повернутися на роботу”.

За його словами, за період карантину звільнилося 35-40% персоналу.

Процес повернення працівників може тривати щонайменше 2 тижні. У пропорції до того, як будуть набирати водіїв та збільшуватиметься пасажиропотік, буде збільшуватися кількість автобусів на маршрутах.

Перевізники обіцяють на перших порах у післякарантинний період не підвищувати тарифів.

Нагадаємо, на Львівщині офіційно дозволили пасажирські перевезення.