“Нехай вони візьмуть мило і мотузку та повісяться” – Усик роздав поради прихильникам декомунізації

0
1600

Український суперважковаговик Олександр Усик (17-0, 13 КО) виступив проти декомунізації.

Як передає “Цинічний Львів” про це розповів сам боксер на You Tube каналі “Єхо Києва”.

“Я вважаю, що її взагалі не потрібно робити, тому що Радянського союзу у нас немає. По-перше, якщо ми хочемо перейменовувати вулиці, це моя думка, щоб вулиці називати іншими іменами, потрібно будувати міста і робити там нові вулиці, а не перейменовувати старі. Перейменовувати вулиці – це дуже затратно, ці витрати не потрібні зараз, це проблеми для більшості людей. Їм взагалі без різниці, як називаються вулиці, головне – щоб був хлібець.

Та не потрібно перейменовувати, не потрібно. Нічого в цьому не буде від того, що ми перейменуємо вулицю. Ну не буде нічого. Ми розділимо тільки народ. П’ятьом подобається, п’ятьом – ні. Все.

Я ж кажу, ще раз, якщо потрібно перейменовувати вулиці, то потрібно будувати нові міста. А ті люди, які хочуть це проводити – нехай вони візьмуть мило і мотузку і повісяться, тому що вони теж народилися в Радянському союзі. Вони зроблять декомунізацію себе. Тобто, деякі люди, які це роблять, вони самі взагалі в партіях були, а зараз розповідають людям, як потрібно робити. Але це спеціально робиться, щоб розділити внутрішній стан моєї країни”, – розповів Усик.