“Нехай помирає вдома”: оприлюднили скандальний запис розмови медиків про ковідного пацієнта(ВІДЕО)

0
1456

ЗМІ показали запис розмови сімейного лікаря та диспетчера “швидкої” про госпіталізацію людини з двобічною пневмонією та підозрою на COVID-19. Там мовиться, що таких пацієнтів у лікарні начебто просто не кладуть, бо у Київській області закінчилися ліжка.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на “Високий Замок”.

Журналіст Андрій Павловський у фейсбуці оприлюднив запис розмови сімейного лікаря із Софіївської Борщагівки та диспетчерки Київської обласної станції швидкої медичної допомоги.

⚡️Мы публикуем эту запись в первую очередь для президента, членов правительства, в особенности МОЗ Украины. На аудио зафиксирован разговор между семейным врачем из Софиевской Борщаговки и диспетчером Киевской областной станции скорой медицинской помощи. Разговор произошел 3 сентября 2020 года. В записанном диалоге идет речь о больном с двухсторонней пневмонией̆, который проживает в Софиевской Борщаговке Киевской области и, предположительно, заразился коронавирусом. Этот поселок находится фактически в столице – в районе окружной дороги Киева. Семейный̆ врач объясняет, что больного необходимо госпитализировать, а в ответ слышит о том, что места закончились. Доктор просит найти хоть какое-то место, поскольку пациента нужно срочно ложить в больницу, в ответ – "ничем помочь не можем". При этом в скорой пожаловались, что вообще у них нет тестов на коронавирус, никаких.Уважаемые врачи, если вы владеете какой-либо общественно важной информацией – сообщайте.

Опубликовано Pavlovsky News Суббота, 5 сентября 2020 г.

Розмова відбулася 3 вересня, мовилося про госпіталізацію пацієнта з підозрою на COVID-19:

  • У 93-річного хворого — підтверджена двостороння пневмонія, але ПЛР-тесту на коронавірус досі немає.
  • Зараз людина відчуває задуху, у нього уражені легені на 70%. Водночас він лежить вдома і «сходить з розуму».

Сімейний лікар наполягав, що хворого треба госпіталізувати. Але диспетчерка у відповідь лише заявила, що місця для «людей з підозрою» в Київській області закінчилися, і що з пацієнтом робити — вона не знає.

«Що мені з ним робити? Нехай помирає вдома?» — обурено запитав лікар.

Йому відповіли, що «допомогти не можуть». Адже пацієнтів, у яких пневмонія, але немає підтвердженого тесту на COVID-19 — у лікарні просто не кладуть. Пообіцяли хіба спробувати знайти лікарню, яка візьме пацієнта. Але, мовляв, «не давайте йому надію».

Під час розмови з’ясувалося також, що у «швидкої» немає експрес-тестів на коронавірус.