Недалеко від кордону з Україною Росія розгорнула ракетну бригаду “Іскандерів”, які можуть нести ядерні боєголовки

0
1250

За 250 кілометрів від кордону з Україною. в Краснодарській області, Російська Федерація розгорнула ракетну бригаду з 12 пусковими установками комплексів “Іскандер-М”.

В міністерстві заявили, що ракетну бригаду розгорнули неподалік російського міста Краснодар.

“В районі населеного пункту Краснодар (250 км до кордону з Україною) розгорнуто ракетну бригаду, на озброєнні якої знаходяться ракетні комплекси “Іскандер-М” (12 пускових установок)”, – йдеться у відповіді на інформаційний запит видання.

Комплекс “Іскандер” здатний запускати балістичні або крилаті ракети на відстань 500 кілометрів. Ракети можуть нести як звичайні, так і ядерні боєголовки.

Зокрема ці комплекси здатні запускати крилату ракету Р-500. Попри заяви влади РФ, ніби максимальна дальність балістичних ракет цього комплексу не перевищує 500 км, за експертними оцінками, справжня дистанція, яку вони можуть подолати, сягає більше ніж 700 км. А це вже є порушенням російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД). Ця Угода передбачає знищення ракет, дальність яких перевищує 500 кілометрів.