“Нечувана жорстокість”: на Хмельниччині помічник лісничого у присутності маленького сина дуже жорстоко повівся з собакою

0
602

Інцидент, який стався 30 листопада в с. Дідова Гора Славутського району Хмельницької області не дає спокою небайдужим українцям. Під час полювання помічник лісничого Кривинського лісництва ДП Славутського лісового господарства – Романюк Богдан Олегович, в присутності свого малолітнього сина, жорстоко повів себе із мисливським собакою, прив’язавши до дерева, від чого пес ледь не задушився.

Про нелюдське поводження з твариною сповістив Павло Нікітчук

“Доброго дня. Прошу розголосу. Хотіли б поділитися інформацією про інцидент, який мав місце 30.11.2019 року в с. Дідова Гора Славутського району, Хмельницької обл. Під час законного полювання по близу с. Дідова Гора, помічник лісничого Кривинського лісництва ДП Славутського лісового господарства – Романюк Богдан Олегович, в присутності свого малолітнього сина, жорстоко повів себе з НАШОЮ мисливським собакою, прив’язавши того до дерева від чого пес ледь не задушився.

Керівництво щодо даного інциденту ніяким чином не відреагувало. Поліція відмовилася їхати на місце події. Зараз готуємо документи на притягнення даного правопорушника до відповідальності але надії мало.

Тому просимо Вашої допомоги та розголосу, щоб знали, які в нас доброзичливі лісники попадаються. P.S. Це НаШа Собака, а не лісника!!!”, – йдеться у дописі.