“Не знаю, з ким у нас війна”: у Львові прихильники Шарія влаштували свою акцію(ФОТО)

0
2260

У суботу, 6 липня, у центрі Львова біля оперного театру прихильники Анатолія Шарія, українофоба, який переховується за кордоном, розгорнули свою акцію на його підтримку. Також з метою запобігти незрозумілим діям на місце прийшли представники Національного корпусу.

Відомо, що близько одного десятка людей, частина з яких приїжджі, прийшли із червоними кульками – сомволами Шарія. Люди зазначали, що мають проукраїнську позицію, проте пояснити, що відбувається на сході держави не змогли.

Там війна, але я не знаю з ким. Там проводяться якісь військові дії, я там не був. Не провокуйте нас”, – відповів журналістам один із прихильників Шарія Олександр.

Також на акції був присутній і “Нацкорпус”. Націоналісти “полопали” червоні кульки, не давши фанатам українофоба Шарія завершити свій мітинг.

Ми розуміли, що така акція не повинна відбутися у Львові, оскільки Шарій є представником “руского міра”. Він грубо висловлювався у 2014 році щодо людей із західної України, називав нас “чотирьохсортними” і казав, що треба встановити пам’ятникаліну, бо він відкопав нас у 1939 році. Хай спочатку Шарій приїде з Голландії до Львова, а не посилає людей, частина з яких проплачена і не може зрозуміти, що він носій українофобства”, – розповів Святослав Сірий, начальник штабу Національного Корпусу Львівщини.

Також активіст додав, що прихильників Шарія ніхто не чіпав, їм лише провели виховну бесіду, розповівши, хто такий їхній улюбленець.

Ми, націоналісти, не будемо бити жінок і немічних. Ми нікого не чіпали, ніхто не постраждав, ми лише не дали відбутися цьому заходу. Зараз хлопці проводять виховну бусіду, і від сьогодні прихильників Шарія у Львові більше не буде. Я вважаю, що ними маніпулюють”, – додав Сірий.