“Не треба говорити про капітуляцію – вона вже відбулась”, – депутат “Слуги народу” (ВІДЕО)

0
631

У листі до голови ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка (в якому погоджується так звана формула Штайнмаєра), підписаному представником України в тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою, немає нічого, чого не було б в уже підписаних Україною Мінських угодах.

Заява голови комітету Верховної Ради з міжнародних відносин і нардепа від “Слуги народу” Богдана Яременка.

“Акції протесту. Я за. Правильно, це складне питання і думка громадськості має бути почута … Проти чого я? Проти нагнітання. “Ні капітуляції” – це дуже небезпечна заявка, це заявка про нерозуміння того, що відбувається.

Капітуляція, якщо і була в Україні, коли було закладена основа всього того, що зараз раптом почало турбувати людей – це формула Штайнмайера і так далі – це вересень 2014 року і лютий 2015 року, коли було підписано Мінські угоди, де є все те, на що погодився Кучма у вересні цього року”.

Яременко зауважив, що в документі, який підписав представник України в тристоронньої контактній групі Леонід Кучма, немає нічого, чого не було б в підписаних Україною Мінських угодах.

Він заявив, що відмовлятися від мирних переговорів – дуже небезпечна позиція: вона буде вести до ізоляції України

“Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок принципових речей, але не жертвувати чимось в цих переговорах – ми не зможемо.

Тому не треба боятися формули Штайнмайера, не треба говорити про капітуляцію – вона вже відбулась. Більше, ніж було – ніхто не допустить”.

Капітуляції не буде!”: у Львові пройшла акція протесту через ухвалення “формули Штайнмаєра”

Як повідомляв “Цинічний Львів”, у Києві біля Офісу Президента відбувається протест через підписання “формули Штайнмайера”

Нагадаємо, у російських ЗМІ заявили, що українська делегація нібито підписала скандальну “формулу Штайнмаєра” у вівторок, 1 жовтня, на переговорах у Мінську.