“Не таким небезпечним є коронавірус, як вірус зневаги ближнього”, – Блаженнійший Святослав

0
2479

Голова Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав (Шевчук) прокоментував протести деяких українців через евакуйованих із Китаю громадян.

«Мені дуже боляче чути про спротив громадян України щодо повернення наших співвітчизників, які опинилися в зоні небезпеки сучасного коронавірусу в Китаї. Така реакція людей є зовсім не християнською», – цитує Блаженнійшого Святослава інформаційний ресурс УГКЦ, передає “Цинічний Львів”.

Владика наголосив, що можна зрозуміти людей, якими керує страх бути інфікованими, оскільки сучасні способи безпеки, пропоновані медичною системою України, є ненадійними.

«Для того щоб перебороти страх, бракує відчуття людяності й чесноти християнської любові до ближнього. Не таким небезпечним є коронавірус, як вірус ненависті й зневаги до людини. Якщо коронавірус можна побороти різними медичними засобами, то від вірусу ненависті нас може захистити лише сила любові», – зазначив Блаженнійший Святослав.

Глава УГКЦ закликав владу забезпечити українське суспільство і тих, хто повертається з Китаю, усіма необхідними засобами безпеки.

«Прошу всіх людей, які називають себе християнами, утриматися від усякого виміру ненависті та не чинити перешкод для повернення до своїх домівок синів і дочок України», – підсумував він.