“Не Дилема” – амбіційний та стильний сингл від співачки Sova

0
1068

Молода та перспективна співачка Sova презентує свій сингл “Не Дилема”. Саме з ним артистка готова вступити у світ українського шоу бізнесу! Зараз співачка зрозуміла, що готова до більшого, вона готова прикласти всі зусилля, щоб займатися улюбленою справою – музикою.

Артистка з малку займається музикою, брала участь у багатьох проектах, виступала за кордоном у Швейцарії, Італії, Німеччині, Македонії, Латвії –  і нарешті зрозуміла – велика сцена це на все життя!

Справжнє ім‘я артистки Діана Горбяк, проте співачка вирішила взяти псевдонім Sova. За словами артистки саме такий псевдонім є для неї чимось особливим, і дуже символічним:

“Я напевно жодної хвилини не вагалась над своїм творчим псевдонімом “Sova”. Адже в дитинстві мене саме так називали батьки, тай і я  теж себе асоціюю з цим птахом. Цей символ з однієї сторони, як знак мудрості, усвідомлення так і з іншої як чогось незвичайного, того, що веде крізь темряву. Це і вміння знаходити інстинктивно шлях в темряві, не боятись її. Так і ми можемо довіряючи своїй інтуїції знаходити вихід з сутінків сумнівів та страху. Скажу більше  – дозволити собі бачити істинну. І ще одним підтвердженням того, що я на правильному шляху був сон через який зрозуміла, що мій вибір вірний”

“Не Дилема” – це трек як символ того, що жінки теж можуть брати ініціативу в свої руки, та виражати глибину почуттів до коханої людини:

«В пісні я співаю про те, що в мені живе кохання! Що почуття не приходять одразу, для цього потрібен час. Кохання –  пізнання один одного. І інколи потрібно зробити перший крок, щоб бути щасливим. І не важливо, хто його робить: дівчина чи хлопець. У коханні не повинно бути Дилеми! Якщо наше кохання взаємне тоді все очевидно! Відкиньте Дилеми!”

Усі мотиви пісні та сама ідея ідеально підійшли під стиль артистки. Основний меседж треку – це легкість та невимушеність, усе, що за словами артистки, потрібно молодим парам. Зараз співачка Sova планую зйомки відеокліпу на пісню “Не Дилема” та записує альбом, який презентує вже цієї осені!

 

Пісню можна прослухати тут:

https://drive.google.com/drive/folders/12X68I_tV7lol7AbwTf1C9fmJiXg-xrfB