“Не було часу вибирати вірити чи не вірити Володимиру Путіну” – Зеленський

0
545
PARIS, FRANCE DECEMBER 9, 2019: Ukraine's President Volodymyr Zelenskyy (Vladimir Zelensky), France's President Emmanuel Macron, and Russia's President Vladimir Putin (L-R front) attend a Normandy Four summit in the Murat Lounge in the Elysee Palace; talks in the so-called Normandy Four format involve representatives of Ukraine, Germany, France and Russia who discuss settlement of the conflict in eastern Ukraine. Mikhail Metzel/TASS (Photo by Mikhail MetzelTASS via Getty Images)

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про те, що у нього не було часу вибирати вірити чи не вірити президенту Росії Володимиру Путіну. Зеленський додав, що переговори з російським лідером є дуже заплутаними і складними.

Про це він заявив в інтерв’ю канадській газеті The Globe and Mail, пише РБК-Україна.

За його словами, попри буксуючі переговори, у них відбулися незначні позитивні зрушення. Ними він назвав обмін полоненими.

“Можливо, обмін полоненими – не така велика перемога, але такі маленькі перемоги роблять велику перемогу можливою, а для нас це повернення втрачених територій”, – сказав Президент України.

Нагадаємо, в Україні новонародженого хлопчика назвали Зеленський.