НАЖИВО: у Києві вимагають відставки Авакова

0
620

Сьогодні, 5 червня, народні депутати планують заслухати очільника МВС у парламенті з доповіддю щодо резонансних кримінальних подій, зокрема щодо перестрілки в Броварах та зґвалтування жінки у поліцейському відділку в Кагарлику.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Громадське”.

У зв’язку з цим під стінами Верховної Ради та Кабінету міністрів збираються чотири акції протесту, на яких вимагатимуть відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Так о 9:00 стартує акція «Авакова у відставку». Організатори кажуть, що причиною таких вимог є нерозслідувані гучні справи та зловживання. Вони також закликають людей вийти на мітинги у регіонах.

Водночас о 9 годині має розпочатися акція «Непокаране зло вбиває. Аваков має піти!», яку організовує партія «Голос».

«Депутати мають проголосувати за постанову про його відставку. Ти можеш нагадати депутатам про їх обов’язок – захищати людей», — пишуть організатори.

О 10 годині члени партії «Правий сектор» планують розпочати під парламентом свою акцію. Також закликають активістів виходити на мітинги під стіни обласних державних адміністрацій у своїх регіонах.

Окрім цього під стінами Кабінету міністрів на 14 годину анонсований мітинг «Проти поліцейського свавілля в Україні», який організовують KyivPride та «Центр громадських свобод».

hromadske транслюватиме наживо усі акції та доповідь Авакова у Верховній Раді.