Навмисно кашляв: священник Московського патріархату, хворий на коронавірус, прийшов до редакції ЗМІ, аби її закрили(ВІДЕО)

0
435

У Чернівцях священик Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП демонстративно кашляв на журналістів, вимагаючи закрити їхню редакцію на карантин.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на «Настоящее время».

29 квітня місцеве видання «Молодий буковинець» звернулося в єпархію з проханням прокоментувати чутки про те, що митрополит Мелетій (Єгоренко) захворів на пневмонію, але відмовляється здавати тест на коронавірус.

Журналістам відмовилися відповісти на питання, але на наступний день, 30 квітня, секретар консисторії архімандрит Микита (Сторожук) відвідав редакцію, де «нахабно поводився» і демонстративно кашляв на співробітників. Свої дії він також знімав на відео.

ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ?

#Розслідування ⚡️⚡️⚡️ ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ і ЧИ ЦЕ ПРАВДА?1. Вчора, секретар єпархії, архімандрит Никита дізнався з сайту Молодий Буковинець, що він «достовірно» уражений на COVID-19. 2. Сьогодні, 30 квітня 2020 року о 10:00, архімандрит відвідав редакцію «Молодого Буковинця», щоби особисто запитати головного редактора Богдана Загайського: «Яким чином, пане Богдане, письменник та талант, удостоєний премії обласної комсомольської організації, провів лабораторне дослідження та визначив, що у секретаря єпархії COVID-19…» 3. Звертаємося до СБУ, Головного санітарного лікаря, Національної Поліції провести повну дезінфекцію редакції Молодого Буковинця від вірусу COVID-19 та відправити колектив та головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з «інфікованою» людиною (згідно достовірного ДІАГНОЗУ РЕДАКЦІЇ МБ).4. У разі відсутності дій по дезінфекції та ізоляції колективу видання, а також відсутності публікації Молодим Буковинцем результатів тесту архімандрита Никити на COVID-19 та прізвища людини, яка проводила лабораторне дослідження, будемо вважати, що видумане ураження є черговою брехнею пана Богдана Загайського. Журналісти, кореспонденти, редактори невже крім брехні про Церкву ви нічим більше не можете зацікавити вашого читача?P.S: Офіційно редакція Релігійної Правди, Молодого Буковинця, Букінфо, ТВА не зверталися до Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ за коментарями чи уточненням інформації. На анонімні повідомлення від незнайомців у фейсбук про здоров'я тих чи інших священників не відповідаємо. Телефон консисторії: 0372 523 351, адреса: вул. Руська, 33.P.S: дії архімандрита для вас здаються зухвалими? Не треба захищати честь та добре ім'я православних священників? Сьогодні ввечері ми опублікуємо декілька історій з життя священника Момчило Кривокапича, намісника митрополита Чорногорсько-Приморського Амфілохія, одного з найвідоміших і улюблених священників Чорногорсько-Приморської митрополії, який захищав православну віру від комуністичних хулителей у Чорногорії.Чекаємо до завтра на спростування брехні Молодий Буковинець, Релігійна правда ТВА / TVA БукІнфо та вибачення. Якщо ні, будемо публікувати докази недостовірної інформації.

Опубликовано Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ Четверг, 30 апреля 2020 г.

Після цього архімандрит написав заяву СБУ з проханням закрити редакцію на карантин через можливе зараження коронавірусом.

Він заявив, що «зі сторінок газети „Молодий буковинець“ дізнався, що захворів COVID-19», після чого контактував з головним редактором видання та іншими співробітниками. Як докази готовий надіслати в СБУ зняті ним самим відеоматеріали.

заява