“Навіть діти стояли на колінах”: на Львівщині зустріли тіло захисника (ФОТО, ВІДЕО)

0
16280
фото Золочів. нет

5 липня у Золочівському районі зустріли тіло воїна Михайла Зварича.

Про це повідомляє Золочів.нет

Зварич Михайло Ігорович проходив військову службу за контрактом у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Михайлові було 39 років.

Сестра військовослужбовця розповідає, брат чотири рази їздив в зону ООС. Останній раз був на Луганчині на самому “нулі”. Минулої середи з побратимами повернувся у відпустку до військової частину у Володимир-Волинську.

voyin3

«Перших два рази не був на передові. Але хотів дуже туди, де йдуть бойові дії. Батьки просили: «не йди, чого?», а Михайло відказував: «а хто..?». Він був кухарем, простим солдатом. Але робота його була зовсім нелегка. Досвіта 4 година вставав, щоб наварити їсти для побратимів, лягав за північ. Стреси, нервове виснаження, переживання, все це, напевне, і далось взнаки, – розповідає LMN Леся, сестра військовослужбовця.

Михайло Зварич із побратимами готувався до військового параду на честь повернення із АТО, який мав відбутися вчора. Рідні розповідають, що нічого не передувало біді.

«Ще у вечері в 19 говорив з мамою по телефону, запрошував на парад. А потім подзвонили і сказали, що Михайло в реанімації в лікарні. Він просто знепритомнів на вулиці. З Волині його перевезли реанімобілем до Львова. Лікарі казали дуже важкий випадок. Сильний крововилив в мозок. Боролися за його життя всім відділенням, але, на жаль, врятувати не вдалось, – додає сестра.

Жінка каже, брат приїхав у відпустку, щоби розписатися із своєю нареченою. Жили з нею цивільним шлюбом, тепер хотіли узаконити відносини. Придбали для себе омріяний будинок.

«Надя вишила для нього сорочку, але хоронитимуть його у військовій формі…Вони дуже любили одне одного Михайло надсилав гроші, ми купили їм будинок, такий, про який він мріяв, де поруч річка і садок.., шкода, але він його так і не побачив. Брат був дуже доброю людиною. Він хоч і розлучений, але навіть із попередньою дружиною в чудових відносинах. Донечка його завжди до нас приходить. Напевне, Богові таки справді там потрібні хороші люди».

Михайла Зварича похоронять завтра на місцевому кладовищі. У загиблого чоловіка залишилась 16-річна донька від першого шлюбу та трирічний хлопчик, якого виховував із цивільною дружиною.