Національний корпус заявляє про інформаційну атаку зі штабу Порошенка

0
773

Після акції 9 березня, яку Національний корпус провів у Києві за словами націоналістів платні пропагандисти глави держави та його боти почали проти них масовану інформаційну кампанію.

“На героїв російсько-української війни та націоналістичну молодь окрім звичних ярликів про “псів Авакова” навішали кліше “вислужників Тимошенко” і взагалі проголосили “агентами Кремля” (!!!)”, – про це повідомляє прес-служба НК.

Проти націоналістів застосовуються брехня та маніпуляції.

“Поширюється вирізка з інтерв’ю Андрія Білецького російському журналісту Юрію Горському (саме тому діалог відбувається російською мовою) 2010 року, де начебто стверджується про потребу утворення “Конфедерації з Росією”. Звісно ж, це просто висмикнуті з контексту слова.  Переглянувши повну версію розмови, стає зрозуміло, що йдеться про утворення Балто-Чорноморського союзу, до якого за умов відмови від імперських амбіцій теоретично могла б долучитися Московщина”, – зазначають у штабі Національного корпусу.

▪️Зазначимо, що Азовський рух ще до виходу на політичну арену діяльно протистояв московській агентурі. Національний корпус регулярно зривав проросійські акції приятеля Порошенка Медведчука, а також Вітренко, Мураєва, Вілкула та інших кремлівських лакеїв. Усі вони за свою антиукраїнську діяльність давно мали сидіти за гратами. Але чинна влада зумисно покриває путінську агентуру через власні інтереси та розрахунки. Тому завдяки дивовижній “толерантності” Порошенка московська 5 колона зараз безперешкодно набирає впливу.

У Національному корпусі заявляють, що не мають жодних симпатій до Авакова чи Тимошенко. Теза про “аваківських псів” була запущена саме наближеними до Медведчука проросійськими ЗМІ.
“За 2.5 роки діяльності Національного корпусу регулярні конфлікти з “правоохоронцями” через права українців, десятки порушених МВС проти нас кримінальних справ, системна боротьба націоналістів із зловживаннями поліції яскраво вказують на відсутність міфічного “патронату Авакова”. Юлія Тимошенко як і Арсен Аваков є типовою представницею пострадянської політичної еліти: безідейної, меркантильної, демагогічної та байдужої до національних інтересів держави.
З такими людьми нам, українським націоналістам ХХІ століття, точно не по дорозі”, – йдеться у заяві націоналістів.

Націоналісти стверджкують, що не будуть миритися із масштабним розграбування армії оточенням Порошенка та повній безкарності винних. За їхніми словами уже зараз Президент свідомо відбілює Свинарчуків за допомогою свого медіаресурсу (телеканал “Прямий”) та ботів.

“Саме тому вчора Національний корпус провів День Гніву проти недоторканності корупціонерів. Масована інформаційна атака проти нас із абсурдними звинуваченнями ветеранів війни в роботі на Кремль свідчить, що олігархічний режим дедалі більшає втрачає здоровий глузд. Не маючи реальної підтримки в суспільстві, корумпована влада зосереджується на фінансування армії штатних пропагандистів і ботів у мережі, які зараз повністю зосередились на війні проти нашого руху.
Але це їм не допоможе”.