Нацгвардії хочуть дозволити проводити особистий огляд громадян та огляд їх речей

0
1788

Верховній Раді пропонують дозволити співробітникам Національної гвардії України проводити особистий огляд громадян та огляд їх речей. Такі зміни передбачені законопроектом №3105 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України».

Комітет парламенту з правоохоронної діяльності рекомендує ухвалити законопроект за основу та у цілому, а також зменшити строки підготовки до другого читання, повідомили у апараті ВР.

«Один з авторів законопроєкту, народний депутат Максим Павлюк зазначив, що цим проєктом передбачається внести зміни до деяких законодавчих актів в частині посилення правоохоронних функцій Національної гвардії, а саме: щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення, надання права проводити особистий огляд, огляд речей тощо», – сказано у повідомленні.

Один із ініціаторів закону  народний депутат Владлен Неклюдов підкреслив, що документ спрямований на усунення негативного впливу окремих норм законодавства в частині вжиття заходів із дотримання правил дорожнього руху його учасниками, а також забезпечення притягнення до дієвої відповідальності осіб, які вчинили адміністративні правопорушення.