Наталія Тимчій розповіла про порушення, які виникають на виборчих дільницях Львівщини

0
1205

Сьогодні, 31 березня, у львівському прес-клубі у рамках конференції “Львівщина обирає президента” Наталія Тимчій, заступниця голови Львівської міської партійної організації “ВО”Батьківщина” розповіла про те, як триває виборчий процес на Львівщині та які труднощі виникають під час нього.

Зокрема, розповіла про порушення, які були зафіксовані у 116 виборчому окрузі, себто Львові, де поліція намагалася сфотографувати посвідчення спостерігачів, чого немає у їх повноваженнях згідно з законодавчим правом.

У Галицькому районі було зафіксовано випадок, коли громадянину видали вже заповнений бюлетень за кандидатуру Олега Ляшка. Ця ситуація не зупинила процесу голосування, але значно ускладнила його, бо утворилися черги. Поліція вже є на місці події і намагається розібратись.

У 118 виборчому окрузі була зафіксована спроба передачі бюлетеня від виборця до спостерігача, яка була зупинена і наразі на місці події розбираються. Також на цьому окрузі траплялись випадки, коли члени дільниць не знали як поводитись з виборцями, у яких паспорт формату ID-картки.

“Ми фіксуємо порушення не для того, щоб просто їх зафіксувати і констатувати. Ми робимо це для того, щоб їх можна було одразу уникнути і вибори відбулися чесно та прозоро. Це наша основна мета”.
Додаємо, що станом на 12 годину на виборчі дільниці Львівщини прибуло приблизно 18% виборців.