Наталія Тимчій: Мої зобов’язання як кандидата в депутати

0
709

Депутат Верховної Ради України є представником всього українського народу, незалежно від того чи його обрали за партійними списками чи в одномандатному виборчому окрузі. Це самоочевидний факт, який неможливо заперечити і не варто аргументовувати – така логіка і такий Закон.

Втім, на рівні особистої моральної відповідальності, обранець від конкретного округу просто зобов’язаний особливо ретельно ставитися до проблем конкретного регіону і докладати усіх зусиль для їхнього вирішення. Інструменти для цього існують, інша справа – те, що найчастіше «депутати-мажоритарники» згадують про людей, які їх обрали, лише перед черговими (чи позачерговими виборами).

У процесі мого кандидування до Верховної Ради України для того, аби задекларувати свою принципову позицію щодо відповідальності за добробут людей, які мешкають на моєму окрузі, визначила для себе завдання і державного, і регіонального рівнів. Бо щиро вірю, що подолання і великих, і на перший погляд дрібних проблем залежить від чіткої взаємодії і злагодженої роботи усіх представників органів державної та місцевої влади.

У своєму окрузі першочерговими завданнями вважаю розвиток інфраструктури, який дозолить мешканцям почуватися більш комфортно, вільно і навіть безпечно. Зокрема, переконана, що спільним завданням органів місцевої і державної влади є рекультивація місцевих сміттєзвалищ та будівництво сміттєпереробного заводу. Адже, якщо не почати цього процесу найближчим часом, то Львівщину може спіткати справжня екологічна катастрофа. Кошти у бюджетах міста й області на це є, але, на жаль, немає бажання зі сторни відповідальних людей.

Можливо, дещо менш масштабними, але не менш важливими вважаю й інші завдання: каналізування Рудно та Старої Левандівки, будівництво школи та дитсадків в Рудно та Старій Левандівці, якісне транспортне сполучення до Брюхович тощо.

Окрім того, своїм особистим обов’язком вважаю добиватися виділення державних субвенцій для будівництва об’їзної до Білогорщі і для капітального ремонту вулиці Шевченка в Рясному.

Це тільки декілька ініціатив, реалізації яких планую сприяти, використовуючи інструменти, доступні депутатові Верховної Ради України. Але найважливішим в контексті обстоювання інтересів людей вважаю постійну комунікацію із мешканцями округу, а тому закликаю кожного озвучувати Ваші звернення щодо найважливіших проблем, що потребують першочергового вирішення.

Разом ми зможемо зробити Львівщину й Україну успішними, зможемо втілити сокровенну і бажану мету – щоби кожна сім’я в Україні була щасливою, діти отримували якісну освіту, фахівці – достойну зарплату, а пенсіонери – гідну пенсію.