Наступного тижня у Львові очікується похолодання і хмарна погода

0
1722

Наступного тижня температура повітря у Львові опуститься до +9°C в день, та до +1°C в ночі. Найнижчі температури спостерігатимуться на початку тижня, а починаючи з п’ятниці температура підметься до +18°C в день, та +5°C в ночі.

Про це стало відомо завдяки сайту з прогнозу погоди pogodnik.com.

Загалом, прогноз погоди у Львові на наступний тиждень обіцяє нам хмарну, але не дощову погоду. На початку тижня вологість повітря буде досить високою і становитеме в середньому 70%-75%. Атмосферний тиск коливатиметься від 733 мм рт.ст. до 735 мм рт.ст.

Варто зазначити, що листопад у Львові цього року є достатньо теплим і не дощовим. Також не очікується опадів у вигляді снігу та сильних заморозків. Правда, вже ближче до початку грудня температура повітря опускатиметься до 0°C.

Дуже зручно спостерігати за погодою на сайті прогнозу погоди “Погодник”. Тут ви крім загальної інформації про температуру повітря та опади, зможете дізнатися про зміни атмосферного тиску, воголість повітря, швидкість вітру, кількість опадів, точний час сходу та заходу сонця, навіть про рух повітряних мас.

Все дуже зручно згруповано в графіки та таблиці.

До прикладу так виглядає прогноз погоди на місяць для міста Львова:

Класним і є те, що на “Погоднику” ви знайдете, як короткостроковий так і довгостроковий прогноз погоди.

У це й період потрібно бути дуже уважним до свого здоров’я.

Адже у листопаді через перепади температури і нестабільний атмосферний тиск збільшується навантаження на серце і судини. Особливо вразливі люди з проблемами серцево-судинної системи – судинну дистонією, артеріальною гіпертонією (навіть при рідкісному підвищенні артеріального тиску), ішемічною хворобою серця.

Восени особливо важливо відмовитися від солоних, дуже жирних і солодких продуктів. Почніть роботу по зменшенню ваги, як би важко це не здавалося в холодну пору року. Для цього потрібно не тільки і не стільки скоротити кількість висококалорійних продуктів (хоча і це важливо), скільки додати собі фізичного навантаження.

Звичайно вас ніхто не вправі змушувати записуватися в фітнес-зал або басейн. Як запевняють дієтологи і фізіологи, важливим є не стільки силове навантаження, скільки достатні навантаження за часом. Тобто важливо, наприклад, просто гуляти. Навіть такі не особливо обтяжливі навантаження допоможуть знизити вагу і оздоровити судини. І не забувайте про здорове харчування для здорових судин.