Наступного тижня на українців очікує похолодання та хуртовини – Гідрометцентр

0
1191
Найхолодніше буде на півночі України.

З понеділка, 17 грудня, в Україні частина областей буде ще засипати снігопадами, а в інших регіонах їм на зміну прийдуть люті морози. Про це повідомляє Гідрометцентр.

На початку робочого тижня найхолодніше буде в північних областях. Там температура впаде до -10 градусів у нічний час. Снігопади в цьому регіоні на час припиняться.

Заметіль і сніг випадуть на заході України. А от у Києві у понеділок, 17 грудня, буде морозно і сонячно. Температура повітря вдень становитиме від -3 до -5 градусів.

У вівторок, 18 грудня, в Україні опадів не очікується. При цьому практично у всіх регіонах країни буде хмарно. Місцями очікується відчутне зниження температури.

Найтепліше буде на півдні України, де температура коливатиметься від -3 до +3 градусів. На заході країни від -5 до -1 градуса.

В центральних областях буде холодно. Вдень очікується від -8 до -6 морозу. Холодніше буде лише на півночі, де температура становитиме від -10 до -8 градусів. У східних областях очікується від -5 до -3 градусів.

У Києві у вівторок буде хмарно, а температура очікується від -10 до -8 градусів.

У середу, 19 грудня, в західному регіоні буде сонячно. Однак температура повітря знизиться вдень може досягати до -7 градусів.

У Києві, як і раніше, буде холодно і без опадів.

Циклон продовжує кошмарити українців, але вже найближчим часом можна очікувати припинення опадів і зниження температури повітря.