Настільна гра «Градус» для дорослих

0
2180

Якщо вам доводилось хоч раз організовувати в себе будинку вечірку, ви напевно знаєте, це досить відповідальна й заморочлива витівка. Саме вам потрібно організувати різноманітні частування та напої, подбавши про те, щоб урахувати переваги всіх гостей, адже хтось із друзів – запеклий пивоман, а хтось дотримується правильного харчування, обмежуючись келихом сухого вина. Не менш важливо продумати розваги. Вечір з їжею, але без класних веселощів, приречений на провал. Ідеальний варіант, якщо вам удалося сполучити всі ці компоненти. Як говориться: «Хліба та видовищ!». І якщо вибір частування цілком залежить від вас, то з розвагами ми вам допоможемо! Але є одна умова – наша настільна гра підходить для численної веселої компанії людей (оптимально – до 10 людей), яким вже виповнилося 18 років.

«Градус» – гра, яка нікого не залишить байдужим!

Вам не здалося! Назва гри дійсно говорить за себе. Ця забава не тільки допоможе вашим друзям розслабитися, але й подарує нові емоції з нотками пікантності. Це смілива комбінація жартів, алкоголю, елементів змагань і еротичного підтексту розохотить усіх без винятку. Будьте впевнені, навіть самому скромному вашому гостеві не вдасться відкрутитися! У цій грі абсолютно не важливий вік, посада або освіта! Тут усе рівні!

Вдаримо градусом? Опис гри

Усі учасники на початку забави одержують тематичні планшети у формі пивних келихів і спеціальні жетони, за допомогою яких можна вимірювати обсяг випитого алкоголю. Для цього розробники навіть придумали спеціальну одиницю виміру – алколітр. Не прагнете щоб випивка була умовної, можете заздалегідь підготуватися, закупивши пару пляшечок улюблених напоїв і підходящу закуску. У вашій компанії є непитущі-язвенники, тоді вони можуть обмежитися тортиком з чайком. Чим вам не розважальний напій?

Ігровий набір складається із шести колод різної тематики:

  • «Базова» – колода, яка бере участь у всіх етапах гри;
  • «Алкотреш» – виконання завдань із цієї колоди безпосередньо пов’язане із вживанням алконапоїв;
  • «Рухай тілом» – ці картки допоможуть активізувати тих, хто вже засидівся за столом;
  • «Жестяк» – картки із завданнями підвищеної складності;
  • «Пікантна» – колода особливої відвертості, від якої багатьом стане не по собі;
  • «Мозок ON» – картки, які змусять думати.

Розробники радять використовувати в одній грі не більше трьох карткових колод. Тобто, з базовим набором потрібно перемішати ще два набори на вибір. Завдання гравців – проходячи випробування, досягтися на своєму планшеті оцінки в 1-2 алколітра. Бали нараховуються в результаті успішного виконання завдання.

Як відіграти?

Отже, вам потрібно дочекатися свого ходу за годинниковою стрілкою, витягнути карту з колоди й оголосити її завдання іншим гравцям. Правильно виконали його – одержите бал, відзначте це на планшеті. Якщо ви відмовляєтеся виконувати завдання – випиваєте штрафну без оцінки. Використовуючи меню, ви можете пропити всі свої бали, щоб замовити блюдо іншій людині. Стандартний розділ меню доступний увесь час, а доступ до меню з бажаннями – тільки за умови виконаного завдання. «Фішка» гри «Градус» у тому, що комбінуючи різні колоди, ви зможете адаптувати її під конкретну компанію. З родичкою можна вибрати нейтральний комплект, а от із близькими друзями не гріх і пошаліти… Отут уже ви самі фантазуєте, використовуючи камеру, щоб запам’ятати смішні кадри на пам’ять. Вивчивши наш огляд, ви можете купити гру «Градус» або іншу алкоігру для компанії в нашому магазині вже сьогодні. Поспішайте зробити свою вечірку по-справжньому веселою!