Наручні годинники Rado: стиль і якість передусім

0
557

Наручний годинник – аксесуар, без якого не можливо уявити впливових і відомих людей. Багато для кого наручний годинник підкреслює його статус, стиль і навіть життєві погляди. Тому для вибору якісного і стильного аксесуару потрібно підійти відповідально, якщо хочете дійсно підкреслити свій стиль і водночас мати якісний хронометр.

Впершу чергу при виборі наручного годинника радимо Вам звернутися в інтернет-магазин Імідж, тут ви дійсно не прогадаєте з вибором. Особливо варто звернути увагу на наручні годиники Rado, з цими годинниками ви дійсно здивуєте друзів своїм стилем.

Наручні годинники Rado це впершу чергу швейцарська точність і сучасна витонченість та індивідуальність. І хоча перша колекція цих годинників вийша в далекому 1954 році, компанія і зараз є однією з тих, яка диктує моду на ринку наручних годинників.

Також значною перевагою наручних годинників Rado є наявність великої кількості колекцій в яких кожен зможе знайти свій стиль.

Годинники Rado для чоловіків та жінок представлені однаковими колекціями. Кожна модель чимось похожа на інші з серії, але її особливості і деталі визначають вибір конкретного покупця.

Виключенням є колекція Essenza, це яскраві моделі з класичними корпусами округлої форми і особливими ремішками з міцної тканини.

Ось до вашої уваги усі колекції Rado: Rado Sintra, Rado V10K, Rado R5.5, Rado Ceramica, Rado Integral, Rado True, Rado Original, Rado Centrix, Rado eSenza, Rado Coupole, Rado Anatom, Rado Jubile, Rado Joaillerie, Rado Crysma.

Наручні годинники Rado Sintra, Intergal, Jubile представлені в колекції унісекс, для чоловіків та жінок. Серед їх переваг – прямокутний корпус, який звичайно з хорошої якості. Rado Ceramica – стильні чорні годинники з керамічними ремішками.

Годинник Rado Joaillerie викличе неабияке захоплення у жінок: лаконічний голубий циферблат і чуттєві лазурні вставки зверху і внизу від нього, а також ажурний стальний ремішок дуже сподобається представникам прекрасної статті.

Загалом Rado це відчуття себе, впевненості та віри в майбутні кроки. Впевненість і досконалість – це те що приведе Вас до успіху, здійснить ваші мрії і не залишить осторонь уваги ваших колег.

Зараз діють цікаві акційні пропозиції на годинники Rado в інтернет-магазині Імідж.

Так на модель Rado №4057 з колекції Intergal, ви отримаєте знижку цілих 50%!

І пам’ятайте обираючи годинники Rado, ви не просто купляєте якісний годинник, а обираєте стиль і вишуканість, які підкреслять вашу особистість.

Завітайте в інтернет-магазин Імідж і оберіть саме те, що Вам потрібно!