“Народила і викинула”: на Львівщині під двері їдальні підкинули новонароджену дівчинку (ФОТО)

0
3461

У вівторок, 16 листопада, охоронець новороздільського коледжу знайшов новонароджену дитину, яку підкинули на сходи їдальні.

Про це пише zaxid.net.

За інформацією ZAXID.NET  у поліції – дівчинка жива, вона була загорнена у великий шафр. У Новороздільській міській лікарні підтвердили, що був такий випадок, зараз дитина перебуває під наглядом лікарів.

Близько 10:30 охоронець політехнічного коледжу у Новому Роздолі здійснював обхід території коледжу на вул. Степана Бандери, 8 у центрі міста. Чоловік помітив невеликий згорток на сходах при вході до їдальні. Спершу подумав, що це сміття, але коли підійшов ближче, то помітив, що у великий шарф загорнене немовля. Дівчинка була живою. Чоловік одразу викликав швидку та поліцію.

Як повідомила заступниця головного лікаря Новороздільської міської лікарні Ольга Шелудько, дівчинку привезли до лікарні близько 11:00 працівники поліції. Її обстежили: маленька здорова, лише трохи переохолоджена.

«Вага дитина – 3150 г, зріст – 50 см. Дівчинку підкинули буквально через декілька годин після народження. Зараз вона у дитячому відділенні лікарні. У неї відібрали аналізи, результати будуть відомі завтра. Якщо вони будуть у нормі, то ми готуватимемо документи для передачі маленької у будинок дитини», – розповіла Ольга Шелудько.

У прес-службі поліції повідомили, що зараз правоохоронці встановляють особу матері дитини.