Військовослужбовець родом з Турківщини, який вбив снайпера з пістолета Макарова, став нардепом

0
8551

Центральна виборча комісія визнала обраним народного депутата від “Народного фронту” Івана Савку. Про це повідомляє ЦВК.

Так, 10 жовтня відбулось чергове засідання комісії, яке провела голова Тетяна Сліпачук.

“Комісія визнала обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Савку Івана Івановича, 1972 року народження, освіта вища, заступника командира військової частини по роботі з особовим складом – начальника відділення військової частини АА 0224”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що Савка проживає у місті Миколаїв, безпартійний, включений до виборчого списку Політичної партії “Народний фронт” під № 84.

Нагадаємо, блогер Серж Марко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив, що Савка раніше подав документи на нагородження себе орденом Богдана Хмельницького, вказавши у них, що нібито застрелив російського снайпера. Нібито він убив снайпера з пістолета Макарова з дистанції 300 м. Слід зазначити, що прицільна дальність стрільби з пістолета Макарова складає 50 м.