Народний депутат з Львівщини публічно підтримав відновлення подачі води в Крим

0
850

Нардеп від фракції «Слуга народу» Юрій Камельчук публічно підтримав відновлення подачі води окупованому Росією Криму.

Так, Камельчук в ефірі одного з телеканалів аргументував свою позицію тим, що на півострові живуть наші громадяни, яким українська влада повинна допомагати.

«Мені незрозуміло: це що, Крим, який ми хочемо повернути, де, зокрема, живуть українці, Крим, де є родючі землі, ми хочемо висушити? Якщо ми так будемо думати, то років через 5-10 і самі не схочемо цю пустелю», – сказав він.

Камельчук додав, що потрібно бути далекоглядними, адже Україна має подати воду на півострів не для когось іншого, а для себе.

«Чому б нам не укласти контракт на водопостачання. Може, ми воду за такою ж ціною, як газ нам Росія, будемо продавати», – запропонував Камельчук.

Також він висловився за виплату українських пенсій жителям окупованих територій Донбасу. «Не важливо, де українець перебуває і живе, обов’язок України – виплачувати пенсії», – заявив Камельчук.

Нагадаємо, 11 лютого в ефірі одного з українських телеканалів лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що погодився б пустити воду в окупований Крим в обмін на виведення російських військ з Донбасу. Згодом приніс вибачення тим, кого могла образити його позиція та сказав, що його слова вирвали з контексту.