“Народні депутати мають пільги”: Тищенко відмовився платити за проїзд у маршрутці Києва(ВІДЕО)

0
1266

Народний депутат України від “Слуги народу” Микола Тищенко безкоштовно проїхався в київській маршрутці, пославшись на нібито наявність пільг.

Про це розповів водій громадського транспорту в коментарі блогеру Василю Крутчаку, яким він поділився на своїй сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“Коля Тищенко настільки хоче стати мером Києва, що готовий навіть робити вигляд, що користується громадським транспортом, як звичайні люди. А не платить він за проїзд не тому, що він поганий, а тому, що він просто не знає, скільки коштує проїзд у маршрутці”, – із сарказмом написав автор ролика.

У ньому водій маршрутки розповів, що Тищенко проїхався зі своїм охоронцем усього одну зупинку, після чого вийшов і пересів у власне авто.

“Він проїхав одну зупинку, я його попросив оплатити проїзд, а він каже, що народні депутати мають пільги на проїзд у громадському транспорті. І вийшов. Сів у “Мерседес” позаду, їхав за мною, припаркувався. Він пересів і поїхав, я не став із ним розбиратися”, – каже чоловік.

Відзначимо, що насправді нардепи повинні оплачувати проїзд у транспорті. Пізніше держава компенсує їм витрати на це.

Коля Тіщенко настільки хоче стати мером Києва, що готовий навіть робити вигляд, що користується громадським транспортом, як звичайні люди.А не платить він за проїзд не тому, що він поганий, а тому, що він просто не знає скільки коштує проїзд в маршрутці ?

Опубликовано Vasyl Krutchak Понедельник, 25 мая 2020 г.