“Народ у нас 2 – х…йовий”: Антін Мухарський провів цікавий аналіз

0
1176

Відомий митець, актор та телеведучий Антін Мухарський, який також відомий під сценічним ім’ям О́рест Лю́тий розмістив у себе на фейсбук сторінці цікаву публікацію з назвою “НАРОД З РОЗРЯДУ ‘ТА ТАКЕ…'”.

У своїй публікації Антін звертається до українців, з питанням якими вони бачать Україну і українську ідентичність, а також яке майбутнє країни.

Текст публікації:

НАРОД З РОЗРЯДУ ‘ТА ТАКЕ…’
Провів аналіз коментарів до минулого посту. Висновок: з невеликою перевагою перемагає думка, що ‘народ у нас 2 – х…йовий’.
І тут знову з усією потугою та актуальністю постає питання: кого і за що вважати ‘народом-нацією’ а кого ‘народонасєлєнієм’.
Бо за результатами виборів Президента та ВР знову вскаламутилися хвилі суспільної дискусії, щодо ‘якості’ народного волевиявлення.
Моя особистісна думка з цього приводу наступна: в Україні тривають болісні, але необхідні та здебільшого позитивні пошуки форм модерної української ідентичності, що у підсумку або мають розчинити нас в океані цілком реального лівацького мультикультуралізьму радянського штибу і Україна залишиться в її нинішніх кордонах (можливо навіть з поверненим Донбасом і ой…Кримом).
Або все таки буде Велика війна, бо ‘малою кров’ю’ перетворити гомо совєтікус на українців не вийшло. Тож в кращому випадку постане на мапі світу обкорнана Україна без Донбасу, Таврії та Бесарабії.., але з потужною націєтворчою складовою із столицею (дай Боже) в Києві, а мо й у Львові (хто зна).
Процеси тривають і ми беремо у них активну участь!
А тому ще одне питаннячко до читачів моєї сторінки: 
ВИ ЗА ЯКУ УКРАЇНУ:
1) У кордонах 2013 року, але з втратою української ідентичності?
2) З втратою геть русифікованих регіонів, але міцною національною складовою?
Є ще третій мрійливо-утопічний варіант:
3) Україна від Сяну до Дону… і так щоб Егегейййй!!!
Ну і …
4) Їбісь оно фсьо каньом…
Причому останні два варіанти я лайкати й коментувати не буду, бо нє х..й витрачати час на єрунду.
Всім іншим буду вдячний за відповіді))

НАРОД З РОЗРЯДУ 'ТА ТАКЕ…' Провів аналіз коментарів до минулого посту. Висновок: з невеликою перевагою перемагає…

Опубликовано Антін Мухарський Суббота, 3 августа 2019 г.