Нардеп Михайло Бондар виявився безхатченком, приховав доходи своєї дружини та не задекларував жодного транспортного засобу

0
2956

Народний депутат України, член депутатської фракції Народний Фронт Бондар Михайло Леонтійович, обраний у 119 виборчому окрузі до Верховної Ради України, у 2018 році отримав 447737 грн доходу за основним місцем роботи, що становило більше 37 тис. грн за місяць.

Про це йдеться у його декларації.

Окрім того, депутат отримав 7615 грн матеріальної допомоги у департаменті соціальної політики Київської міської держадміністрації.

Також Михайло Бондар задекларував членство в організації Всеукраїнська організація Самоборона Майдану та у Благодійному фонді Михайла Бондара Боремось, Перемагаємо.

Натомість, нардеп упродовж п`яти років своєї каденції у Верховній Раді Україні не декларує доходів своєї дружини, а також її об`єкти нерухомості, цінне нерухоме майно тощо, яким вона може володіти.

Як з`ясувалося, Михайло Бондар не має власного житла, а також, як випливає з декларації, ніде не орендував житла упродовж 2018 року. Останній раз Михайло Бондар володів квартирою у 2016 році.

Також нардеп немає власного автомобільного транспорту – останнього разу депутат їздив на Opel Vivaro у 2013 році.

Окрім того, народний обранець володів земельною ділянкою загальною площею 300 кв. м. ще у 2014 році.