“Нам довелося тримати Зеленського за руки в Станиці Луганській, щоби він не пішов пішки до самого Луганська” – Пристайко

0
27991

Очільник МЗС України Сергій Пристайко розказав цікаву історію з останньої поїздки президента Володимира Зеленського на лінію фронту до Станіці Луганської. Президент був сильно вражений, тім що там діється.

Гучну заяву Пристайко зробив в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі 1 + 1.

«Нам довелось тримати Зеленського за руки, щоби він не пішов пішки до самого Луганська». Невідомі раніше подробиці поїздки президента Зеленського до Станиці Луганської розповів міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі програми «Право на владу».

«Чесно кажучи, нам довелось тримати його за руки, щоби він не пішов до самого Луганська. Тому що він сказав: це все моя земля, це все – українська земля. Те, що ми бачили, як люди там живуть, як вони тягають цими тачками через розбомблений міст, він їм сказав, не криючись за спинами охорони, що я відремонтую цей міст. Якщо ви бачили, з сьогоднішнього дня люди почали перреходити по цьому тимчасовому мосту. І будується новий міст», – розповів Пристайко.