Найочікуваніші події Львова. Що чекає на нас цієї осені?

0
241

Осінь вже майже закінчилася, але на вас ще чекає немало визначних подій, які варто відвідати. Афіша Львова якомога краще допоможе вам вибрати найяскравіші з них, ті, на які ви так довго чекали. Адже, що може буди краще за солодке передчуття перед концертом улюбленого виконавця або гучною театральною постановою? Тоді ви маєте змогу отримати втричі більше задоволення: від очікування, під час події та після неї, смакуючи спогади. Отож, обирайте, чим ви хотіли би потішити себе цього листопада!

22 листопада 2021 р.

Театр опери та балету

TRIBUTE SHOW. METALLICA із симфонічним оркестром

Metallica Symphonic Tribute – це не звичайний триб’ют-концерт маловідомої групи, яка грає музику всесвітньо відомого гурту. Це справжній офіційний проєкт, створений у 2015 році українськими музикантами разом з європейськими продюсерами. Сам гурт Scream Inc існує вже більше 10 років, і раніше він грав хіти Metallica у місцевих клубах. Але зараз він отримав світове визнання і наживо грає легендарну музику у супроводі симфонічного оркестру у багатьох країнах. На вас чекає ні з чим не зрівнянні враження від об’ємного звуку, які створює акустика оперного театру, та мурашки по всій шкірі.

Ви почуєте найулюбленіші композиції:

 • Nothing else matters
 • Enter sandman
 • Unforgiven
 • One
 • For whom the bell tolls
 • Fade to black
 • Seek & destroy

Початок о 19-30

26 листопада 2021 р.

Вільний стендап клуб

Велика вечірка клубу

Якщо ви полюбляєте такий різновид гумору, як стендап, то цю подію вам пропускати не слід! Адже на вас чекають не лише резиденти клубу, а й зірковий гість з Києва, популярність якого останнім часом стала стрімко зростати. Смішні жарти, інтерактив з глядачами, душевна обстановка, а також гумор, зрозумілий кожному, та ситуації, в яких побували майже всі, – все це, та ще більше ви отримаєте, якщо оберете провести вечір п’ятниці у Вільному стендап клубі.

В програмі:

 • Славік Мартинюк – переможець телевізійного шоу «Розсміши коміка»,  виступає з власними жартами, вміє жартувати без вульгарностей та «баянів».
 • Макс Лопахтін – стендап-комік, в якому живе «мань’як-теоретик».
 • Вадим Ковалик – жартівник, якого обов’язково потрібно послухати, щоб зрозуміти: він – номер один.
 • Особливий гість: Василь Байдак – переможець шоу «Розсміши коміка», актор Інородного театру абсурду «Воробушек», зірка «Ліги сміху».

Початок о 19-00

28 листопада 2021 р.

Школа мистецтв

«Лондон»

Зіркою цієї вистави є Ярослав Федорчук, актор Львівського академічного театру ім. Л. Курбаса. Цього разу він перетвориться на простого чоловіка, якого доля не нагородила якимось особливими талантами, та ще й розуму пошкодувала. Сантехнік Гена – хороша людина з не найкращім минулим, яка потрапила до столиці Великої Британії – міста Лондон. Отже, на вас чекає розповідь про життя у чужій країні, про те, про се очима бідного українця.

Комедія з жартами на серйозні теми з харизматичним актором у головній ролі – що може бути краще?

Початок о 19-00