Найкращі місця для легкої прогулянки у Львові

0
1049

Львів – славне туристичне місто. Воно комфортне як для туристів так і  для місцевих жителів. Тут є багато чудових місць для відпочинку, які часто вислітлюють новини Львова. В цій статті ми розповімо Вам про місця, які найкраще підходять для легкої прогулянки.

Парк імені Івана Франка

Цей парк розташований в центральній частині міста поблизу університету імені Івана Франка. Він має давню історію і ще з минулих століть тут любили прогулюватися місцеві жителі. Біля парку багато місць для розваг, цікавих кафе, а в самому парку є кілька чудових місць для відпочинку дітей. Недалеко від парку Івана Франка знаходиться унікальна споруда, колишнє шляхетське місце для розваг, а зараз Будинок вчених. Дуже класно про цю будівлю розповідає Мій Львів, обов’язково зайдіть і ознайомтеся з історією цього закладу, а після цього відвідайте. Ця легка прогулянка парком Івана Франка забезпечить Вам хороший настрій та чудові фото для Instagram.

Проспект Свободи

Проспект Свободи дихає Львовом. Тут і шарм міста і його унікальна архітектура. Шпацеруючи цим проспектом Ви можете насолодитися музикою міста, чудовими посмішками людей та незабутньою атмосферою Львова. Тільки, якщо Ваша прогулянка буде повільною Ви зможете розгледіти всю красу цього проспекту. В кінці прогулянки на Вас очікує вид на Львівську оперу імені Соломії Крушельницької.

Стрийський парк

Один з найбільших парків Львова. Якщо прогулюватися у будні дні, коли перебуває менше людей в парку, то можна насолодитися спокоєм цього місця. Але й у вихідні дні тут також варто побувати. Адже цей об’єкт садово-паркового мистецтва містить багато рідких рослин і дерев для цієї місцевості. Окрасою парку є невеличкий ставочок, який гарно облагородженний. В ставочку живуть каченята та лебеді, саме тому діти люблять проводити час біля цього місця. Літом, у вечірній час в парку часто проводять покази фільмів під відкритим небом. На такі вечірні покази фільмів особливо люблять приходити закохані пари. В будь-якому випадка легка прогулянка цим парком виклече у Вас безліч емоцій.

Насправді Львів настільки різноматній, що практично кожний знайде для себе улюблене місце для прогулянок. Для любителів урбаністики тут розвинені чудові урбаністичні відпочинкові зони, для поціновувачів природи – затиші парки, а для прихильників інтелігентного відпочинку – чудові музеї, театри і опери.

Розповідати про Львів можна багато і цікаво, але найкраще самому все побачити своїми очима. Львів чекає на тебе.