Найкращі квест-кімнати у Львові

0
602

Доведено, що найкращий подарунок – емоції. А де ще можна відчути весь спектр емоцій, як не у квест-кімнатах? Тим більше, що зараз їх різноманіття просто вражає: квести для веселої компанії, для дітей, з оригінальними сюжетами (пригоди, трилери, пограбування, жахіття, екшен, фентезі).

А ви знали, що є навіть еротичні квести? Так що тепер не доведеться «ламати голову», що подарувати коханій людині на День святого Валентина. Звичайно, найпопулярніші квести Львів пропонують у стилі пригод, особливо за мотивами кінострічок чи навіть серіалів. А якщо ви «міцний горішок», то випробуйте свої сили у квест-кімнаті з елементами жаху.

Знайдуться квест-кімнати і для дітей, звичайно, без жахіть та трилеру, а з гарною казкою, в якій ваша дитина відчує себе казковим персонажем чи шпигуном. Мороз поза шкірою, як згадаю, але розповісти мушу. Якщо ви справжній майстер-джедай, то як вам ідея відчути в прямому сенсі на собі всі жахіття квест-кімнати? Психологічний тиск, тортури, страждання – все те, що ви переживете, якщо матимете сильні та міцні нерви і неабияку джедайську сміливість. Ну хіба що ви стали учасником квест-кімнати за мотивами фільму «50 відтінків сірого». Тут просто потрібно розслабитись і отримувати задоволення, якщо ви розумієте про що я.

Кримінальні квести перевтілять вас в Шерлока Холмса, що розгадує загадку Моріарті, або  справу з викраденням чи цинічним вбивством. Заручившись всіма атрибутами детектива та компанією друзів, ви розгадаєте будь-які злочини. Віртуальна реальність близько, тому відчуйте її у квест-кімнаті, що перетворить вас на астронавтів, яким будь-якою ціною потрібно врятуватись від загибелі в космічних просторах і повернутись на Землю. Згадали фільм «Армагедон»?

До речі, для тих, хто ностальгує за старими фільмами теж знайдеться своя квест-кімната. Хто б не хотів стати Джеком Горобцем, що рятує екіпаж від загибелі у морі, чи Алісою, яка намагається захистити Країну Чудес? А містичні готелі, гробниці фараона, підземні тунелі, в’язниці – скільки ще всього незвіданого і шокуючого пропонують у квест-кімнатах! Особливо, якщо треба втекти з рук самого Ганнібала, який точить і точить свої ножі, щоб поласувати вами.

Будь-кому стане моторошно, якщо потрібно буде втекти від Ганнібала чи з псих-лікарні. Що ж, не залишається нічого іншого, як бігцем відправитись у квест!
Насолоджуйся! Відчувай! Виживи! Квест-кімната Львів!