Найгарнішою ялинкою Львівщини може стати зелена красуня з Борислава (ФОТО)

0
706

22 січня, о 10:04 год. завершилось голосування за першу пару півфіналу конкурсу “Найкраща ялинка Львівщини 2020” від Facebook-спільноти Твоя Львівщина. Наш Борислав випередив Червоноград на 282 голоси, виборовши тим самим місце у фіналі. Про це повідомляє міськрада Борислава.

Напружена боротьба тривала упродовж двох діб і залучила 25 940 користувачів соцмережі, із яких 13 111 віддали свої голоси за нашу ялинку. Тож щиро дякуємо усім бориславцям та мешканцям сусідніх населених пунктів за терпіння, витримку, активність та небайдужість.

“Я просто у захваті від вашої згуртованості та наполегливості, – пише на своїй сторінці у Facebook міський голова Борислава Ігор Яворський. – Ми здолали більш, ніж достойного суперника. Але найважливішим тут є те, що бориславці змогли так об’єднатись навколо спільної мети. Це, здавалося б, дрібне досягнення, але саме такі формують в нашій громаді сильний “дух переможця” та розуміння того, що коли ми єдині, то нам під силу справитись з усіма викликами та проблемами. Це і є нашою найбільшою перемогою.

Про бориславську ялинку тепер говорять всюди: на вулиці, в магазинах, за святковим столом, і навіть після робочих зустрічей при неформальному спілкування час від часу лунає “Ну, як там ваша бориславська ялинка?”. І це дуже позитивно. На позитивній ноті хочу подякувати сусідам за таку активну підтримку. В останні години цього батлу ми розуміли, що уже вичерпали свій ресурс, а ви охоче подали руку допомоги…”.

Та попереду ще фінал, де бориславська красуня зійдеться із суперницею зі Стебника чи Яворова. Наразі між ними поки триває змагання.

Як повідомляють організатори конкурсу, фінальне голосування розпочнеться 24 січня о 10:00 год.