Найефективніші курси для майбутніх інтернет-маркетологів

0
644

Сучасне суспільство динамічно розвивається і потребує фахівців, які стимулюватимуть його подальших розвиток. Найдинамічніше розвивають сфери, які пов’язані з інтернетом, а також IT технологіями. Тому, щоб йти в ногу з часом і заробляти хороші гроші потрібно стати фахівцем в даній сфері. На сьогоднішній день невелика кількість державних та й приватних навчальних закладів, які можуть надати вам знання з інтернет-маркетингу чи у сфері IT. Щоб отримати реальні знання і після цього знайти високооплачувану роботу варто звернутися до професіоналів. Одними серед таких є Logos IT Academy.

Якщо ви вирішили, що хочете стати інтернет-маркетологом, радимо вам записатися на трьохмісячний курс у Logos IT Academy – https://wma.lviv.ua, перевагою таких курсів є те, що за даними компанії понад 70% її випускників працевлаштовується після проходження курсів.

Загалом, наступний курс з інтернет-маркетингу стартує 26 листопада і триватиме 3 місяці (72 години навчального часу), а вартість за місяць становитиме всього 3500 гривень.

Варто зазначити, що навчатися веб-маркетингу ви можете, як стаціонарно так і онлайн, що є дуже зручно для людей з інших міст.

Якість самого курсу ви можете оцінити ознайомившись з лекторами та програмою курсу, що насправді говорить про престиж і якість самого курсу.

До прикладу програма з веб-маркетингу виглядає так:

На сайті Logos IT Academy ви можете отримати, ще більш детальну інформацію по кожній частині курсу. Крім цього на сайті компанії працює зручна служба підтримки, яка відповість на всі ваші питання.

Загалом проходження курсу з веб-маркетингу найкраще підійде для: для власників бізнесу, для тих хто бажає змінити професії, а також для студентів та учнів.

Щоб розпочати навчання з інтернет-маркетингу потрібно здійснити наступні кроки:

  1. Залишити заявку на сайті Logos IT Academy;
  2. Вибрати формати навчання (стаціонар чи онлайн);
  3. Здійснити оплату за курс;
  4. Розпочати навчання!

Якщо, вже говорити про саму компанію, яка проводить курс з інтернет-маркетингу, то варто звернути увагу на якісні і кількісні показники успішності.

До прикладу Logos IT Academy викликає довіру хоча б тим, що в компанії працює 85 провідних викладачів, а самі курси компанія проводить вже більше 7 років.

Кількість випущених студентів перевищило 17 000 осіб, що говорить про великий потік людей, які бажають навчатися саме тут!

Зроби крок на зустріч майбутньому та опануй веб-маркетинг!